( 2 : 5 )
2020 - 4. Liga Zimowa

147' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
145' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
136' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
132' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
129' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
122' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
120' Michał Domaradzki Młodzi Perspektywiczni
118' Tomasz Iwan Młodzi Perspektywiczni
110' Jarosław Janusz Młodzi Perspektywiczni
109' Tomasz Iwan Młodzi Perspektywiczni
147' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
129' Michał Domaradzki Młodzi Perspektywiczni
120' Jarosław Janusz Młodzi Perspektywiczni
118' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
110' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
109' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
1Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni

W meczu Wola Fans z Młodymi Perspektywicznymi, od samego początku widzieliśmy przewagę tych drugich nad rywalami. Ku naszemu zaskoczeniu, w 6 minucie spotkania to drużyna z Woli strzeliła gola, po świetnej indywidualnej akcji Rafała Złotnika. MP odrobili straty z nawiązką w niecałe 3 minuty, zdobywając tym samym dwubramkowe prowadzenie. Dopiero w 16 minucie WF zdobyli bramkę dającą im kontakt, po szybkiej akcji Daniela Backiela. Do końca pierwszej połowy MP strzelili jeszcze dwie bramki za sprawą Tomaszów: Iwana i Muszyńskiego. Po zmianie stron MP kompletnie zdominowali przebieg boiskowych wydarzeń, podwyższając wynik na 2:7. Chwilę słabości rywali wykorzystał Mateusz Jarmoszuk zdobywając ostatnią bramkę dla Wola Fans w tym spotkaniu. Do końca meczu goście wpakowali przeciwnikom jeszcze 4 gole, tym samym kończąc rywalizację nie pozostawiającym złudzeń wynikiem 3:11. Zawodnikiem spotkania wybraliśmy byłego kapitana i założyciela Młodych Perspektywicznych, doświadczonego Tomasza Muszyńskiego. Jego drużyna po trudnym początku, coraz lepiej radzi sobie zimą, WF zaś, zgodnie z zapowiedziami, że znacznie bardziej preferują siódemkowe granie na większym boisku, tej zimy, mimo ambitnej postawy, nie zaliczą na razie do udanych.