( 1 : 0 )
Jesień 2019 - 4. Liga 7x7

145' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
137' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
133' Paweł Osmański Złotopolscy Warszawa
128' Marcin Sugier Złotopolscy Warszawa
119' Daniel Kierlewicz Złotopolscy Warszawa
147' Michał Durski Haratacze
146' Maciej Rak Haratacze
145' Paweł Osmański Złotopolscy Warszawa
133' Daniel Kierlewicz Złotopolscy Warszawa
128' Aleksander Kuśmierz Złotopolscy Warszawa
119' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
1Maciej Gierula Złotopolscy Warszawa
1Daniel Kowalski Haratacze
1Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa

W absolutnym hicie tej serii Czwartej Ligi Siódemek w szranki stanęły lider oraz trzecia drużyna w stawce, a dokładnie Złotopolscy Warszawa podejmowali Harataczy. Obie drużyny w tabeli dzieliły dwa punkty na korzyść ekipy Bartka Michalskiego, a zatem stawką mógł być fotel lidera, bo pamiętajmy, że obie ekipy dzielił Legion, który miał tyle samo punktów co lider. Nie było jednak mowy o faworyzowaniu którejś ze stron. W pierwszej połowie jedni i drudzy grali bardzo ostrożnie i zachowawczo, co poskutkowało tylko jedną bramką, którą sześć minut przed przerwą wbili Złotopolscy. Po zmianie stron bardzo dobrą partię rozegrali gracze w żółtych trykotach, którzy już po trzech minutach prowadzili 2:0. Pięć minut potem było już 3:0, a gospodarze wcale nie mięli zamiaru się zatrzymywać. Haratacze ruszyli do ataku niemal całą drużyną, ale wtedy bardzo mądrze zagrał najlepszy na placu – Illia Dehoda, który najpierw przechwycił piłkę w środkowej strefie boiska i lobem niemal z połowy trafił na 4:0, a kilka minut potem w podobnym okolicznościach przechwycił piłkę na skrzydle i płaskim strzałem z daleka do pustej bramki podwyższył na 5:0. Z tego goście nie mieli prawa się już podnieść, choć w samej końcówce stać ich było jeszcze na dwa honorowe trafienia. Ostatecznie Złotopolscy Warszawa pewnie pokonali Harataczy 5:2 i utrzymali pozycję lidera, przyklepując tym samym awans szczebel wyżej.