( 2 : 1 )
Jesień 2019 - 3. Liga 7x7

118' Dawid Molenda Nie Ma Mocnych
105' Paweł Żelichowski Nie Ma Mocnych
133' Michał Wasilewski Wola Fans
129' Daniel Guba Wola Fans
116' Daniel Guba Wola Fans
105' Adrian Kulmaczewski Nie Ma Mocnych
1Piotr Burdach Nie Ma Mocnych
1Michał Wasilewski Wola Fans
1Daniel Guba Wola Fans

W jedynym sobotnim starciu Trzeciej Ligi Siódemek wciąż walczący o utrzymanie Nie Ma Mocnych podejmowali czwarty zespół w tabeli – Wolę Fans. Faworytem byli oczywiście nominalni goście, którzy cały czas byli w walce bo najwyższe cale. Mało tego inne wynik tak się potoczyły, że zwycięstwo w tym meczu gwarantowało im pozycje wicelidera. Całe zawody były bardzo wyrównane i zacięte i mimo, że obie ekipy dzieliło w tabeli aż dziewięć punktów na boisku wcale nie było tego widać. Mało tego pierwsi do głosu doszli Piotr Burdach i spółka, których w piątej minucie na prowadzenie wyprowadził Paweł Żelichowski. W szesnastej minucie goście znaleźli ripostę na defensywę rywala, a do remisu doprowadził Daniel Guba. Gospodarze jednak nic sobie z tego nie zrobili i już dwie minuty potem po trafieniu Dawida Molendy objęli prowadzenie 2:1, które jak się za chwile okazało utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron ostro do roboty wzięli się gracze w białych trykotach, co przyniosło owoce już po pięciu minutach, gdy po raz drugi na listę strzelców wpisał się Guba, doprowadzając tym samym do remisu 2:2. Do dodało gościom skrzydeł bo ci osiem minut potem zadali jak się później okazało decydujący cios. Najlepszy na placu Daniel Guba tym razem wystąpił w roli asystenta, a trzy punkty ekipie z Woli zapewnił Michał Wasilewski. Oczywiście do końca meczu pozostało jeszcze mnóstwo czasu, a jedni i drudzy mieli swoje okazje do zmiany rezultatu, ale ten pozostał bez zmian. Ostatecznie Wola Fans po wielkiej dramaturgii odwróciła losy meczu i pokonała Nie Ma Mocnych 3:2, awansując tym samym na pozycje wicelidera.