( 2 : 0 )
Jesień 2020 - 1. Liga 7x7
  • niedziela, 29 listopad 2020
  • 09:00

150' Olivier Tetkowski Victoria Grochów
149' Grzegorz Bajszczak Victoria Grochów
146' Grzegorz Bajszczak Victoria Grochów
144' Czarek Petasz Victoria Grochów
133' Łukasz Bors Victoria Grochów
130' Łukasz Bors Victoria Grochów
125' Grzegorz Bajszczak Victoria Grochów
123' Czarek Petasz Victoria Grochów
149' Norbert Pietras Victoria Grochów
146' Norbert Pietras Victoria Grochów
144' Olivier Tetkowski Victoria Grochów
133' Sebastian Zalewski Victoria Grochów
130' Grzegorz Bajszczak Victoria Grochów
123' Patryk Liszewski Victoria Grochów
1Grzegorz Bajszczak Victoria Grochów

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 1 Ligi Siódemek Victoria Grochów podejmowała Zjazd. Po ubiegłotygodniowych występach drużyna Zjazdu przystępowała do meczu jako faworyt. Również miejsce w tabeli gospodarzy, wobec pozycji Victorii wskazywało na tych pierwszych jako lepszej drużyny, przynajmniej na papierze. Argumentem na korzyść gości była duża liczba zmian. W każdej chwili gotowych do gry było czterech rezerwowych, przy jedynie dwóch  zmianach Zjazdu. Natomiast piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalną dyscypliną, co pokazały pierwsze minuty meczu. Po dobrych dziesięciu minutach i sprawnej wymianie piłki między zawodnikami Victorii 4-krotnie dochodzili do groźnych sytuacji bramkowych. Strzelali na bramkę m.in. aktywni na boisku Bors i Tetkowski. Zawsze jednak na posterunku czujny był bramkarz Zjazdu Michał Dalba. Po piętnastu minutach obudzili się zawodnicy Zjazdu. W dobrych indywidualnych akcjach pokazał się Piotr Królczak. Wynik jednak pozostawał niezmienny do 23 minuty, gdy Patryk Liszewski dokładnym podaniem znalazł Cezarego Petasza, a ten otworzył wynik spotkania. Zawodnicy nie kazali długo czekać na kolejną bramkę. W 25 minucie wynik pierwszej połowy ustalił Grzegorz Bajszczak po indywidualnej akcji. Do przerwy 2:0 dla Victorii. Początek drugiej połowy to ponownie dominacja gości, którzy w ten rześki poranek bardzo dobrze wykorzystywała swoją sporą liczbę zmienników. Wynik na 3:0 podwyższył Bors, strzałem z dwóch metrów po długim rogu. Drugą asystę w tym meczu zaliczył Bajszczak. Przewagę Victorii na boisku potwierdził w 33 minucie kolejną bramką Bors. Przy strzale z dystansu Borsa asystował Sebastian Zalewski. W następnych minutach gra toczyła się głównie na połowie Zjazdu, gdzie głównie wymieniali ją między sobą gracze Victorii. Sporadyczne kontry zawodników Zjazdu - Królczyka i Sokoła jednak dobrze gasili w zarodku obrońcy Victorii. Piątą bramkę po precyzyjnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Oliwiera strzałem głową zdobył Czarek Petasz w 46 minucie meczu. Gra do końca zawodów toczyła się na pod dyktando graczy Victorii, a efektem braku pomysłu na grę Zjazdu były kolejne trzy bramki Victorii. 8:0 to końcowy wynik spotkania.