( 5 : 0 )
Jesień 2020 - 1. Liga 7x7
  • niedziela, 04 październik 2020
  • 14:00

148' Rafał Osiński Gladiatorzy Eternis
146' Partyk Gmurczyk Gladiatorzy Eternis
144' Daniel Kaczyński Gladiatorzy Eternis
130' Piotr Płatek Gladiatorzy Eternis
124' Daniel Purchalak Gladiatorzy Eternis
117' Aleksander Szyszka Gladiatorzy Eternis
113' Partyk Gmurczyk Gladiatorzy Eternis
105' Maciej Kurpias Gladiatorzy Eternis
102' Piotr Płatek Gladiatorzy Eternis
146' Rafał Osiński Gladiatorzy Eternis
124' Daniel Kaczyński Gladiatorzy Eternis
117' Rafał Osiński Gladiatorzy Eternis
113' Rafał Osiński Gladiatorzy Eternis
105' Aleksander Szyszka Gladiatorzy Eternis
1Rafał Osiński Gladiatorzy Eternis

W meczu pierwszej ligi pomiędzy Gladiatorami, a Zmarnowanymi Talentami nie było trzeba się długo zastanawiać nad faworytem. Już w drugiej minucie świetną indywidualną akcją popisał się Piotr Płatek który pokonał Pawła Wiśniewskiego. Trzy minuty później Aleksander Szyszka tak rozbujał obrońców gości, zdobywając dużo miejsca w polu karnym i celnym podaniem asystował przy bramce strzelonej przez Maćka Kurpiasa. W trzynastej minucie meczu Rafał Osiński celnie groźnym podaniem ze skrzydła przed pole karne odnalazł Patryka Gmurczyka, a ten fenomenalnie mocnym uderzeniem trafił piłkę w same okno bramki tym samym strzelając trzecią bramkę dla Mistrzów. W siedemnastej minucie ponownie świetną asystę zaliczył Osiński tym razem przy bramce Aleksandra Szyszki. Goście nie móc nic poradzić na wyjście z dobrym atakiem byli zmuszani do oddalania piłki z własnego pola karnego. Pod koniec pierwszej połowy Daniel Kaczyński celnie wystawił piłkę Danielowi Purchalakowi i po jego dobrej bramce obie drużyny zeszły przy wyniku 5-0. Po przerwie gospodarze nie zwalniali tempa i w trzydziestej minucie dzięki kolejnej świetnej, indywidualnej akcji Płato na swoim koncie wpisał drugą bramkę. W czterdziestej minucie meczu Patryk Gmurczyk strzelił siódmą bramkę dla białych koszul, piękną bombą w okno bramki. Okazję na zdobycie bramki kontaktowej ze stałego fragmentu gry mieli zawodnicy Zmarnowanych Talentów, lecz świetnie zamiary rywali czytał Kamil Jagiełło. W czterdziestej czwartej minucie kolejną bramkę dla gospodarzy strzelił Daniel Kaczyński. Dwie minuty przed końcem spotkania dziewiątą bramkę dla Gladiatorów strzelił Rafał Osiński czym przypieczętował swój świetny występ.