Rywale: Gramy Czasami | Jesień 2017 Druga Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Yelonki 13 2 2 9 52 - 91
Drink Team 10 4 0 6 67 - 73
Izba Wytrzeźwień 6 6 0 0 18 - 8
Pędzące Kurczaki 6 3 0 3 26 - 27
Tank Team 6 2 2 2 45 - 42
FC Wczorajsi 6 2 0 4 34 - 33
LGB 6 1 2 2 6 - 16
Team B 5 4 1 0 32 - 18
KS Kierownicy 5 3 0 2 5 - 7
Redd`s 5 2 0 3 11 - 16
Rosso Bianco 5 2 3 0 7 - 3
Fortuna 5 2 2 1 3 - 2
ASPN Bemowo 5 1 1 3 28 - 54
Kindybały FC 5 1 1 3 27 - 33
Contra 5 1 0 4 19 - 39
Amsort 4 3 0 1 27 - 19
Siódemka '09 4 3 1 0 16 - 3
Janusze 4 2 1 1 13 - 11
Saska Kępa 4 1 0 3 20 - 29
Abi Squad 4 0 0 4 4 - 9
KS Blizne 4 0 2 2 4 - 10
Janusze na Pikniku 3 3 0 0 30 - 12
FC Po nalewce 3 3 0 0 25 - 13
Znista 3 2 0 1 28 - 17
Akszon Team 3 2 0 1 19 - 18
Rycerze Świtu 3 2 0 1 16 - 14
Atak Klonów 3 2 1 0 11 - 1
Synowie Gmocha 3 2 0 1 11 - 13
Lepiej Nie Pytaj 3 2 0 1 7 - 8
Yelonkersi 3 1 0 2 18 - 32
Golden Rum 3 0 0 3 3 - 9
Teraz Kolska 2 2 0 0 50 - 7
FC Drinkers 2 2 0 0 12 - 5
Chyże Rosomaki 2 2 0 0 8 - 0
Turbo Ptysie 2 2 0 0 5 - 2
Drużyna A 2 1 0 1 25 - 10
Walec 2 1 0 1 15 - 16
Chaos Ochota 2 1 0 1 9 - 9
Rookies 2 1 1 0 9 - 3
FC NaNkacu 2 1 0 1 7 - 8
FC Ochota 2 1 0 1 7 - 13
AS Roman 2 1 0 1 6 - 7
Orzeł Ząbki 2 1 1 0 6 - 3
Praga Team 2 1 0 1 6 - 5
KO Wentyl 2 1 1 0 4 - 3
Fast Trans 2 0 1 1 11 - 18
Bulbez Team Bemowo 2 0 0 2 9 - 18
Egoiści 2 0 0 2 7 - 12
Dziki Futbolu 2 0 0 2 6 - 20
Szmeterlink 2 0 1 1 1 - 2
RKS Argus 1 1 0 0 29 - 2
Nocne Adelante 1 1 0 0 18 - 6
Chłopcy do bicia 1 1 0 0 17 - 1
Semper Victoria 1 1 0 0 16 - 1
Czupakabry Warszawa 1 1 0 0 15 - 1
Golden Roman 1 1 0 0 15 - 9
ACL Zerwane 1 1 0 0 12 - 9
Marchewki Zagłady II 1 1 0 0 12 - 3
Tiki Taka 1 1 0 0 12 - 3
Blok Ekipa (d. Albatrosy) 1 1 0 0 11 - 7
FC Yelonki 1 1 0 0 11 - 3
KTS Chimera 1 1 0 0 11 - 3
Bemovia 1 1 0 0 10 - 4
Gummy Bears 1 1 0 0 10 - 3
Mikstura 1 1 0 0 10 - 4
FC Devs 1 1 0 0 9 - 4
KS Precyzyjny Browar 1 1 0 0 9 - 6
Grand UA 1 1 0 0 8 - 2
Orły Leszka 1 1 0 0 8 - 1
FC Devils 1 1 0 0 7 - 5
Marchewki Zagłady 1 1 0 0 7 - 1
MELOdramat 1 1 0 0 5 - 0
Old Boys Reaktywacja 1 1 0 0 5 - 1
Recreativo Varsovie 1 1 0 0 5 - 0
Zielona Polana 1 1 0 0 5 - 4
FC Kublinie 1 1 0 0 4 - 1
Mazowsze 1 1 0 0 4 - 1
Anteniarze 1 1 0 0 3 - 1
No Comments 1 1 0 0 3 - 2
Standard Służew 1 1 0 0 3 - 0
Reprezentanci 1 1 0 0 2 - 1
Los Vatos Locos 1 1 0 0 1 - 0
Lantra 1 0 0 1 7 - 14
Młodzi Perspektywiczni 1 0 0 1 6 - 11
Orły 1 0 1 0 6 - 6
PRE Wwa 1 0 0 1 6 - 8
The New GreenBack 1 0 0 1 6 - 8
UKS Południe Czosnów 1 0 0 1 6 - 9
Bad Boys Zielonki 1 0 0 1 5 - 10
Nie Ma Mocnych 1 0 0 1 5 - 7
Semper Invicta Ursynów 1 0 1 0 5 - 5
El Loco 1 0 1 0 4 - 4
St. Gramy Razem 1 0 0 1 4 - 5
One4All 1 0 1 0 3 - 3
Kabaret Starszych Panów 1 0 1 0 2 - 2
Stare Bemowo 1 0 0 1 2 - 4
Dziadki 1 0 0 1 0 - 1
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 5 15
2 Chemik Bemowo 6 12
3 Dynamo 6 9
4 Zmarnowane Talenty 6 8
5 Argentina FC 5 7
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Los Lamusos 6 12
3 FC Casuals 6 10
4 Defenders 6 10
5 Pohybel 6 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 6 13
2 Lyreco 6 13
3 Haratacze 4 12
4 Orły Leszka 6 10
5 Drink Men 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 5 15
2 Drink Team 6 13
3 Bad Boys Zielonki 6 12
4 All4One 6 10
5 AnonyMMous 4 10
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 6 13
2 Fast Trans 6 13
3 W1nners 6 12
4 Chaos Ochota 6 12
5 Gramy Czasami 6 8
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 5 13
2 Stara Lama 4 12
3 Chłopcy do bicia 6 12
4 FC Yelonki 6 9
5 ACL Zerwane 6 9
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy