1Rafał Duk KS Kierownicy
1Kamil Kozłowski KS Kierownicy
1Łukasz Wieczorek Huragan Brothers
1Michał Brewczuk KS Kierownicy

Początek meczu idealnie ułożył się dla drużyny Kierowników, którzy już w 2 minucie meczu objęli prowadzenie po strzale z dystansu Kamila Kozłowskiego. W 11 minucie indywidualną akcją popisał się grający z nr 11 Olaf Lang, niestety w decydującym momencie przeniósł piłkę nad bramką. Drużyna gospodarzy pomimo optycznej przewagi, nie potrafiła zmienić wyniku tego spotkania natomiast gracze Versus skoncentrowani byli głownie na pojedynczych kontrach dlatego też wynik do przerwy nie uległ już zmianie.
Druga połowa również niewiele różniła się od pierwszej. Gra toczyła się głównie w środku pola. Pierwsze godne odnotowania sytuacje miały miejsce dopiero około 37 minuty meczu kiedy to dwukrotnie bramkarza gości próbował zaskoczyć Olaf Lang.
W 43 minucie Kierownicy zdobyli drugą bramkę w meczu. Strzałem z dystansu popisał się Rafał Duk. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy gości i wpadła do bramki.
W 46 minucie po rozegraniu rzutu rożnego, ładnym strzałem z dystansu bramkę kontaktową dla gości zdobył Łukasz Wieczorek. Była to już ostatnia bramka tego spotkania. Końcowy rezultat to 2:1.