( 3 : 1 )
Lato 2022 - 4. Liga 7x7
  • poniedziałek, 11 lipiec 2022
  • 21:15

131' Stepan Solomoniuk Tornado UA
123' Rostik Rozhuk Tornado UA
115' Mykola Frankiv Tornado UA
114' Oleh Rozhuk Tornado UA
102' Mykola Frankiv Tornado UA
139' Paweł Bartosiewicz Piłeczka Lobem
133' Paweł Bartosiewicz Piłeczka Lobem
125' Damian Bartosiewicz Piłeczka Lobem
113' Paweł Bartosiewicz Piłeczka Lobem
115' Nazar Hryniuk Tornado UA
114' Mykola Frankiv Tornado UA
139' Jakub Bartnik Piłeczka Lobem
1Volodymyr Boichuk Tornado UA
1Paweł Bartosiewicz Piłeczka Lobem
1Łukasz Gospodarczyk Piłeczka Lobem
1Paweł Rybicki Piłeczka Lobem
1Mykola Frankiv Tornado UA

Drużyna Piłeczka Lobem po dość nie udanym starcie w rozgrywkach podejmowała jednego z faworytów do zwycięstwa w 4 lidze. Tornado UA od początku pokazywało, że to oni są faworytem. Już w 2 minucie bramkę zdobył niezawodny Kolia Frankliv. Ku zaskoczeniu wszystkich to goście zaczęli stwarzać sobie sytuację pod bramką gospodarzy. Przekuło się to na trafienie, które dało wyrównanie w 13 minucie. Tornado jednak pokazało swoją klasę i zaledwie minutę później podwyższyło wynik spotkania. Nie było to ostatnie ich słowo w tej części spotkania. W 15 minucie dołożyli kolejne trafienie i pierwsza połowa zakończyła się dwu bramkowym prowadzeniem gospodarzy. Po zmianie stron to nadal zawodnicy w czarno-zielonych trykotach prowadzili grę, co przekuło się na szybkie 3 trafienia przy czym rywale zdobyli tylko jedną bramkę. W końcówce zawodnicy z Ukrainy odpuścili co bardzo sprawnie wykorzystała drużyna w różowych trykotach i końcowy wynik spotkania wskazywał 6:4. Mimo tego, że drużyna gości przegrała na pewno zrobiła progres w stosunku do ostatniego meczu. Trzymamy kciuki za obie ekipy, że będą się nadal rozwijać, gdyż są to drużyny z ogromnym potencjałem. Cały obraz popsuło zachowanie zawodników obu drużyn, którzy w tym meczu zapomnieli co to szacunek do rywala. Skończyło się to trzema żółtymi i trzema czerwonymi kartkami.