Wiosna 2022 - 4. Liga 7x7
  • niedziela, 05 czerwiec 2022
  • 16:00

140' Mahmond Los Blancos
138' Karim Hussein Los Blancos
120' Karim Hussein Los Blancos
107' Mahmond Los Blancos
127' Michał Sułek TK Ubezpeczenia
124' Jakub Jarosławski TK Ubezpeczenia
140' Karim Hussein Los Blancos
107' Hussam Hussain Los Blancos
127' Artur Bober TK Ubezpeczenia
124' Jarosław Król TK Ubezpeczenia
1Hassan Hussain Los Blancos
1Mahmond Los Blancos
1Tomasz Kotlimowski TK Ubezpeczenia
1Artur Bober TK Ubezpeczenia
1Karim Hussein Los Blancos

Los Blancos i TK Ubezpieczenia to ligowi sąsiedzi. Obie drużyny mają jednak przewagę nad ligowymi rywalami w postaci zaległych spotkań, a ich bezpośrednia rywalizacja mogła być ważna ze względu na końcowy układ tabeli. Do 20. minuty wydawało się, że LB rozstrzygnęli spotkanie. Zyskali przewagę boiskową, a do tego dorzucili 3 bramki. Oczywiście do siatki trafił najlepszy strzelec Hussam Hussain. Na minutę przed końcem bramkę dla gości zdobył Jakub Jarosławski, ale wydawało się, że nie wniesie ona za wiele w losy rywalizacji. Jak się jednak okazało, już na starcie drugiej połowy, był to gol bardzo ważny. W 27. minucie bramkę kontaktową zdobył Artur Ziak i gra TK Ubezpieczenia wyglądała coraz lepiej. Przez kolejne 10 minut gra się wyrównała, lecz nie padły bramki. W 38. minucie kluczowe trafienie zanotował Hussam Hussain, co pozwoliło ponownie odskoczyć rywalom na dystans dwóch trafień. Rezultat 4:2 pozwolił na spokojną grę w ostatnich fragmentach spotkania. Wynik ustalił trafiając do pustej bramki Mahmoud w 40. minucie. Zwycięstwo 5:2 mogło być bardziej okazałe, ale dobra spotkanie rozgrywał bramkarz gości, Marek Jasiński.