( 1 : 2 )
Jesień 2020 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 20 wrzesień 2020
  • 11:00

127' Remigiusz Olszewski Truskawki na torcie
121' Tomasz Rębiewski Truskawki na torcie
147' Filip Błoński Fast Trans
145' Jacek Strus Fast Trans
142' Tomasz Klimiuk Fast Trans
135' Filip Błoński Fast Trans
117' Karol Mroczkowski Fast Trans
110' Filip Błoński Fast Trans
127' Daniel Kornatka Truskawki na torcie
121' Remigiusz Olszewski Truskawki na torcie
145' Karol Mroczkowski Fast Trans
142' Karol Mroczkowski Fast Trans
135' Maciej Błoński Fast Trans
117' Maciej Błoński Fast Trans
110' Jacek Strus Fast Trans
133' Filip Błoński Fast Trans
1Piotr Zmitrowicz Fast Trans

Spotkanie na otwarcie drugiej klasy rozgrywek Ligi Szóstek pomiędzy Truskawkami na torcie i Fast Transem w pierwszej połowie było bardzo zacięte. Co prawda nominalni goście już w 10 minucie wyszli na prowadzenie po golu niezawodnego Filipa Błońskiego, ale potem gospodarze mieli kilka szans na odrobienia strat. Jednak za każdym razem świetnie interweniował Piotr Zmitrowicz. A dodatkowo po nieco ponad kwadransie ładnym strzałem podwyższył Karol Mroczkowski. Jednak tuż przed przerwą TNT w końcu pokonali Zmitrowicza po uderzeniu Tomasza Rębiewskiego i po pierwszej odsłonie było już tylko 1:2. Tuż po zmianie stron ekipa w błękitnych trykotach wyrównała za sprawą dobrze dysponowanego tego dnia Remigiusza Olszewskiego. Lecz od tego momentu do pracy wzięła się drużyna Michała Fijałkowskiego. W 35 minucie ponownie wyszli na prowadzeni, ponownie za sprawą Filipa Błońskiego (po ładnym zagraniu Macieja Błońskiego z własnej połowy). A w samej końcówce aktywny w tym meczu Mroczkowski dwukrotnie popisał się ostatnim podaniem, w 42 i 45 minucie przy golach odpowiednio: Tomasza Klimiuka i Jacka Strusa. Wynik na 2:6 ustalił Flip Błoński, kompletując hat-tricka. Fast Trans wygrywa na inaugurację po zaciętym widowisku, chociaż rezultat może na to nie wskazywać. Jednak postawa między słupkami Piotra Zmitrowicza była kluczowa, by pokonać ambitnie walczące Truskawki na torcie.