2Paweł Przyborski Orły Leszka
1Adam Roszuk Orzeł Ząbki
1Paweł Przyborski Orły Leszka
1Michał Godłoza Orzeł Ząbki

Kiedy na przeciwko siebie stają dwie ekipy drapieżnych ptaków, możecie być pewni, że emocji nie zabraknie. Tak było i dzisiaj. Ekipa z Ząbek walczyła o awans i podium, i była faworytem spotkania, jednak Orły Leszka zagrożone spadkiem nie zamierzały oddawać boiska przeciwnikowi. Od początku działo się dużo, jednak przeciwnicy grali zachowawczo, u Orłów Leszka  od początku wyróżniał się Daniel Szmańda, a w ekipie z Ząbek Adam Roszuk. Na bramkę czekaliśmy do osiemnastej minuty kiedy to Kuba Szczęśniak wykorzystał podanie Daniel Godłozy. Siedem minut później było już 2:0, kiedy Roszuk po podaniu Górecki przedryblował dwóch obrońców. Po przerwie dobrze zaczęły Ząbki, dwudziesta ósma minuta Roszuk i 3:0. Kapitan drużyny gości, Paweł Przyborski - Lechu zmotywował ekipę i Panowie nareszcie odnaleźli skuteczność, Szmańda do Zawiślaka i mamy 3:1, dwie minuty później Żendzian do Kretowicza i mamy kontakt. W trzydziestej siódmej minucie znowu o sobie przypomniał Roszuk i mamy 4:2. Gra była coraz bardziej ostra, obie ekipy nie miały zamiaru kończyć meczu z takim wynikiem. W czterdziestej pierwszej minucie rzut karny dla ekip Leszka zamienił na bramkę Szymon Golonka, dwie minuty później było już 4:4. Końcówka mogła się nie podobać kibicom, wiele fauli, bardzo ostra gra ale i akcje na przemian obu ekip, bliżsi zmiany wyniku była ekipa Orłów Leszka, jednak ostatni cios po dobrej kontrze zadał Roszuk, który zakończył spotkanie z drugą żółtą kartką za celebracje bramki w ostatniej minucie bez koszulki, emocje puściły również "Lechowi", Paweł wyleciał w ostatniej minucie za dyskusje z sędzią. W tym meczu było wszystko, ale zwycięsko wyszedł z niego Orzeł Ząbki, który tym samym zapewnił sobie krążki koloru brązowego.