( 4 : 1 )
Wiosna 2020 - 2. Liga 7x7
  • niedziela, 07 czerwiec 2020
  • 12:00

150' Mikołaj Tchorzewski BKS 04 Górki
139' Igor Jaszczak BKS 04 Górki
128' Piotr Klejnowski BKS 04 Górki
123' Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
118' Jakub Ojrzyński BKS 04 Górki
110' Igor Jaszczak BKS 04 Górki
104' Igor Jaszczak BKS 04 Górki
145' Daniel Grynczel Agil at Agord
109' Damian Metryka Agil at Agord
150' Tomasz Secer BKS 04 Górki
139' Artur Jaszczak BKS 04 Górki
128' Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
123' Igor Jaszczak BKS 04 Górki
118' Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
110' Artur Jaszczak BKS 04 Górki
104' Bartłomiej Zwierzyński BKS 04 Górki
145' Oskar Chrzanowski Agil at Agord
109' Arkadiusz Gromada Agil at Agord
122' Artur Jaszczak BKS 04 Górki
148' Damian Metryka Agil at Agord
1Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki

W drugim niedzielnym meczu Drugiej Ligi Siódemek BKS 04 Górki podejmował Agil at Agord. Lepiej przygotowani kadrowo byli gospodarze i to właśnie było głównym kluczem do zwycięstwa. Już w czwartej minucie BKS zdobył pierwszą bramkę po strzale Igora Jaszczaka. Goście po stracie bramki zaczęli grać ostrzej, lecz bez większych przewinień. W dziewiątej minucie Agil zdołał wyrównać po strzale Damiana Metryki, dając nam nadzieje na zacięte widowisko. Niestety dla nich już minutę później Górki ponownie wyszły na prowadzenie po kolejnym trafieniu I. Jaszczaka. Gracze w żółtych trykotach poszli za ciosem. W osiemnastej minucie Łukasz Dworakowski asystował przy trzeciej bramce dla gospodarzy, którą zdobył Jakub Ojrzyński. Chwilę przed końcem pierwszej połowy Igor Jaszczak celnie podał do Dworakowskiego, a ten ustalił wynik po pierwszej połowie na 4:1 dla BKS-u. Trzy minuty po przerwie przewagę dla gospodarzy powiększył Piotr Klejnowski, po dobrej wrzutce Dworakowskiego i było po meczu. W międzyczasie I. Jaszczak skompletował hattricka trafiając dla gości po raz szósty. Pięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego drugą bramkę dla Agil zdobył Daniel Grynczel przy asyście Oskara Chrzanowskiego, ale jak się później okazało było to wszystko na co było stać tej niedzieli gości. Wynik spotkania na 7:2 dla BKS ustalił Mikołaj Tchorzewski, natomiast zawodnikiem meczu został autor jednej bramki i trzech asyst, Łukasz Dworakowski.