( 2 : 2 )
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek

Na zakończenie zmagań w ostatniej już kolejce Trzeciej Ligi Szóstek spotkały się ze sobą dwie ekipy z środkowych rejonów tabeli, czyli Walec oraz Akszkon Team. Starcie to lepiej rozpoczęło się dla pierwszej z tych drużyn, która wyszła na prowadzenie już w pierwszej minucie, ale gra szybko się wyrównała i na kolejne trafienia musieliśmy czekać niemal dwadzieścia minut. Dopiero pod koniec pierwszej połowy obie ekipy ruszyły do bardziej zdecydowanych ataków, ale żadnej z nich nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 2:2. Po zmianie stron starcie było już zdecydowanie bardziej emocjonujące i nie mogliśmy narzekać na liczbę trafień. W drugiej części spotkania stroną wyraźnie przeważającą pozostawali gracze w czarnych trykotach, wśród których brylował przede wszystkim autor aż pięciu trafień, Mateusz Piziorski. Akszon starał się nawiązać walkę, ale Walcowi udawało się utrzymać bezpieczną przewagę nad rywalami i jednocześnie skutecznie ich kontrować, dzięki czemu ostatecznie wygrali pewnie całe starcie 11:6.