( 2 : 2 )
Jesień 2019 - 1. Liga 6x6

141' Kamil Rutkowski New Greenback
140' Kamil Rutkowski New Greenback
117' Sebastian Wereszczak New Greenback
116' Bartłomiej Konopko New Greenback
141' Bartłomiej Konopko New Greenback
140' Grzegorz Gaworek New Greenback
116' Grzegorz Gaworek New Greenback
1Marcin Osowski All4One
1Rafał Duk All4One

Piątą kolejkę Pierwszej Ligi Szóstek zainaugurowało starcie All4One z New Greenback, a więc drużyn z drugiej połowy tabeli. Ekipa Macieja Rataja to największe rozczarowanie obecnej kampanii, bo tak właśnie trzeba nazwać ostatnie miejsce w tabeli jakby nie było obrońców mistrzowskiego tytułu z wiosny. Tymczasem goście jak dotąd wybiegli na murawę dwukrotnie, notują zwycięstwo i porażkę. Mecz od początku do końca był bardzo zacięty, a oprócz tego rozgrywany był w dobrym, szybkim tempie. Na pierwsze gole obie drużyny kazały nam czekać niewiele ponad kwadrans, ale jak już zaczęły strzelać to hurtem. Pierwsi do głosu doszli goście, którzy w minute za sprawą Bartłomieja Konopki oraz Sebastiana Wereszczaka wyszli na prowadzenie 2:0. Ich radość trwała jednak tylko trzy minuty, bo najpierw w dziewiętnastej minucie gola kontaktowego zdobył Michał Brewczuk, a chwilę potem wyrównał Rafał Duk i jak się później okazało takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy bardzo ciekawe zawody. Tym razem pierwsi skutecznie zaatakowali gospodarze, a dokładnie na prowadzenie 3:2 wyprowadził ich Filip Leśniak. Osiem minut potem znów był jednak remis po trafieniu Kamila Rutkowskiego, który zresztą minutę potem wyprowadził NG na prowadzenie 4:3. Gospodarze się nie poddali i cztery minuty potem doprowadzili do stanu 4:4, a na listę strzelców w pisał się najlepszy na placu, Rafał Duk, który oprócz tego zanotował asystę. Ostatnie pięć minut meczu to kilka dogodnych okazji dla jednych i drugich, ale mimo wielkiej dramaturgii wynik nie uległ już zmianie. Ostatecznie po meczu pełnym walki All4One zremisowało z New Greenback 4:4. Dla gospodarzy to pierwszy punkt w sezonie, natomiast dla gości czwarty.