( 0 : 3 )
Jesień 2019 Czwarta Liga

1Łukasz Pawlak Bemovia
1Marcin Czech Bemovia

Chyże Rosomaki sezon zaczęły od wygranej, ale w drugiej kolejce powinęła im się noga i przed starciem z Bemovią mieli trzy punkty. Z kolei ekipa Filipa Modzelewskiego w dwóch grach zdobyła jedno oczko, stąd też obie drużyny były zmotywowane, by zwiększyć swój dorobek. Ale od początku na placu przeważał jeden zespół i byli to nominalni goście. I to oni już w 8 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Przemka Urbaniaka, który wykorzystał podanie Daniela Białka. Po kwadransie gry było już 0:2 po uderzeniu Marcina Czecha (asysta Mikołaja Krawczewskiego). A wynik na 0:3 do przerwy ustalił aktywny tego dnia Białek po zagraniu Krzysztofa Skwarczydło. W pierwszej części Bemovia zdominowała spotkania, a w drugiej, mając na uwadze korzystny rezultat, nie pozwolili rywalom na wiele. Przez długi czas spokojnie kontrolowali grę i dopiero w 40 minucie popełnili jedyny w tej potyczce błąd. Kuba Michalak podał do Tomasza Stopyry, a ten zdobył honorowe trafienie dla Rosomaków. Lecz ostatnie słowo należało do gości. W 48 minucie najlepszy na placu Czech strzelił na 1:4 i takim też wynikiem zakończyło się to widowisko. Chyże Rosomaki notują drugą porażkę z rzędu, ale wydaję się nam, że nie ma jeszcze mowy o kryzysie. Z kolei Bemovia ewidentnie się rozkręciła i sięgnęła po pierwsze zwycięstwo tej jesieni.