1Tomasz Sienkiewicz Drink Men
1Artur Kolanowski Agil at Agord
1Karol Kot Drink Men
1Damian Metryka Agil at Agord

Na zakończenie szóstej kolejki trzeciego szczebla bemowskich siódemek przy Obrońców Tobruku doczekaliśmy się hitu tej serii, w którym czwarty w tabeli Agil AT Agord podejmował lidera, ekipę Drink Men. Faworytem byli nominalni goście, którzy przy układzie innych meczów już wiedzieli, że ich pozycja jest niezagrożona, a ponadto mieli okazję powiększyć swoją przewagę nad resztą stawki. Gospodarze tymczasem też mieli o co grać. Mianowicie potknęła się reszta drużyn ze strefy medalowej, a zatem ewentualne zwycięstwo zrównałoby ich zarówno z trzecim jak drugim miejscem w tabeli. Można śmiało napisać, że mecz ten miał dwa oblicza. Pierwszą połowę, mimo wyrównanej i zaciętej rywalizacji wygrali Drink Meni 2:0. Wynik już w pierwszych minutach otworzył Michał Jabłoński, a gola numer dwa dla gości w jedenastej minucie zdobył Tomasz Sienkiewicz. W końcówce pierwszej połowy Agil był bardzo bliski gola kontaktowego, ale co nie udało się przed przerwą, gospodarze szybko nadrobili po zmianie stron. Już w pierwszej minucie pewnie rzut karny wykorzystał Damian Metryka, natomiast w siódmej mieliśmy już remis 2:2, a na listę strzelców wpisał się rozgrywający dobre zawody Paweł Maul. AaA poszedł za ciosem, czego efekty przyszły już po jedenastu minutach drugiej odsłony. Do rzutu wolnego podszedł Metryka i silnym strzałem pokonał bramkarza rywali, wyprowadzając swoja drużynę na prowadzenie 3:2. Do końca zawodów zostało mnóstwo czasu. Raz goście byli bliscy wyrównania, to za chwile rywal mógł podwyższyć prowadzenie, ale do końca zawodów defensywy pozostały nieugięte i więcej goli już nie obejrzeliśmy. Ostatecznie po wielkich emocjach i klasycznym zwrocie akcji Agil AT Agord pokonał lidera - Drink Menów 3:2, doganiając tym samym podium.