2Michał Raciborski All4One
2Maciej Rataj All4One
1Piotr Krawczyk AnonyMMous 2.0
1Krzysztof Pawlak AnonyMMous 2.0

Na ten mecz czekali wszyscy. Naprzeciw siebie stanęły dwie godne siebie ekipy All4One oraz AnonyMMous 2.0. Obie drużyny jak do tej pory w lidze letniej uzyskały dokładnie takie same wyniki (punkty, bramki itd.), a więc stawką tego spotkania było Mistrzostwo Drugiej Ligi, a także korona króla strzelców. Mecz od pierwszych minut stał na bardzo wysokim poziomie, a lepiej weszli w niego nominalni gospodarze, których na prowadzenie wyprowadził Michał Raciborski. Raptem trzech minut potrzebowali „Anonimowi” by doprowadzić do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Piotr Krawczyk. Mało tego cztery minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 2:1 i to on był w tym momencie góra w wyścigu o koronę strzelców, odskakując  „Stasiowi” na dwie bramki. Jednak ostatni głos w tej połowie należał do All4One i do wspomnianego Stanisława Kędzierskiego, który niemal równo z gwizdkiem kończącym tę część doprowadził do wyrównania i zniwelował swoja stratę do „Krawca” do jednego gola. Po zmianie stron do głosu doszli Maciej Rataj i spółka, którzy w kilka minut odskoczyli na trzy bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Piotr Dzisiów, a dwa kolejne trafienia były już autorstwa Rataja. To jednak nie był koniec emocji. Dość szybko odpowiedział Paweł Pająk, a na siedem minut przed zakończeniem tego spotkania Karol Szymczuk doprowadził do stanu 5:4. Ostatnie minuty były bardzo dramatyczne, a ostatnie słowo należało do gospodarzy. Ich zwycięstwo przypieczętował ten, który rozpoczął strzelania (MVP tego spotkania) Michał Raciborski i to All4One zostali Mistrzami Drugiej Ligi. Z kolei w drugiej odsłonie ani "Krawiec" ani "Stasiu" nie wpisali się juz na listę strzelców, a więc najleszym snajperem drugiego szczebla rozgrywek został Piotr Krawczyk.