Rywale: Satelitos | Jesień 2014 ZINA Pierwsza Liga

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Chemik Bemowo 10 5 0 5 43 - 48
Bukat Diablos 7 4 1 2 21 - 17
Moszna Squad 7 3 1 3 32 - 30
TBD 6 4 1 1 20 - 13
Zjazd 6 2 2 2 23 - 32
Freestyle Team 6 2 1 3 13 - 11
Finlandia 5 3 1 1 20 - 13
Bulbez Team Bemowo 5 2 2 1 13 - 9
No Name 5 2 0 3 13 - 14
Action! 4 3 0 1 22 - 13
Dimetylotryptamina 4 3 0 1 9 - 6
Ryfers 4 1 1 2 9 - 9
Chłopcy do bicia 4 1 0 3 8 - 11
Szmeterlink 3 3 0 0 20 - 3
FC Ursynów 3 2 0 1 18 - 12
ASPN Bemowo 3 2 1 0 17 - 4
Ciociosan 3 2 0 1 8 - 4
Saska Kępa 2 2 0 0 14 - 3
Kamszoty 2 2 0 0 10 - 3
WuBe 2 2 0 0 10 - 2
Chaos 2 2 0 0 9 - 3
Orły Leszka 2 1 1 0 18 - 7
Drink Team 2 1 0 1 12 - 7
FC Młynów 2 1 1 0 10 - 1
UTS 2 1 0 1 9 - 6
AnonyMMous 2 1 0 0 8 - 6
Contownia 2 1 0 1 7 - 3
BKS 04 Górki 2 1 1 0 5 - 2
Los Vatos Locos 2 1 1 0 4 - 3
FinancePro 2 0 2 0 7 - 7
Akukaracza 2 0 0 2 3 - 6
Lantra 2 0 0 2 1 - 6
Golden Roman 1 1 0 0 18 - 4
Gloria Vicits 1 1 0 0 15 - 8
Janusze 1 1 0 0 14 - 6
Nongalacticos 1 1 0 0 11 - 6
E-cygaretka 1 1 0 0 9 - 2
Pohybel 1 1 0 0 9 - 4
FT Amarena 1 1 0 0 8 - 1
Orzeł Ząbki 1 1 0 0 6 - 1
Trotyl Żoliborz 1 1 0 0 6 - 0
Lencevia 1 1 0 0 5 - 1
Lepiej Nie Pytaj 1 1 0 0 5 - 1
Wyjmuj 1 1 0 0 5 - 2
Yelonki 1 1 0 0 5 - 4
Old Boys '09 1 1 0 0 4 - 2
St. Varsovia 1 1 0 0 4 - 1
UKS Południe Czosnów 1 1 0 0 4 - 2
Alpan 1 1 0 0 3 - 2
Forza 1 1 0 0 3 - 2
KO Wentyl 1 1 0 0 3 - 0
KS Blizne 1 1 0 0 3 - 1
KS Precyzyjny Browar 1 1 0 0 3 - 0
LGB 1 1 0 0 3 - 0
Nowa Jakość '09 1 1 0 0 3 - 2
Poker Stars 1 1 0 0 3 - 0
R-9 1 1 0 0 3 - 0
Rookies 1 1 0 0 3 - 1
Stare Bemowo 1 1 0 0 3 - 2
ZSW 1 1 0 0 3 - 0
Gummy Bears 1 1 0 0 2 - 1
Paraliż Bielany 1 1 0 0 2 - 1
Sanacja PL 1 1 0 0 1 - 0
Tiki Taka 1 0 0 1 5 - 6
FC Mokotów 1 0 1 0 2 - 2
Królewscy 1 0 1 0 2 - 2
FC Oposy 1 0 1 0 1 - 1
Łorsoł Devils 1 0 0 1 1 - 2
Atletico Wola 1 0 1 0 0 - 0
FC Ginga 1 0 1 0 0 - 0
To Znowu My 1 0 0 1 0 - 1
XXX 1 0 0 1 0 - 3
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 5 15
2 Chemik Bemowo 6 12
3 Dynamo 6 9
4 Zmarnowane Talenty 6 8
5 Argentina FC 5 7
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Los Lamusos 6 12
3 FC Casuals 6 10
4 Defenders 6 10
5 Pohybel 6 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 6 13
2 Lyreco 6 13
3 Haratacze 4 12
4 Orły Leszka 6 10
5 Drink Men 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 5 15
2 Drink Team 6 13
3 Bad Boys Zielonki 6 12
4 All4One 6 10
5 AnonyMMous 4 10
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 6 13
2 Fast Trans 6 13
3 W1nners 6 12
4 Chaos Ochota 6 12
5 Gramy Czasami 6 8
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 5 13
2 Stara Lama 4 12
3 Chłopcy do bicia 6 12
4 FC Yelonki 6 9
5 ACL Zerwane 6 9
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy