Rywale: Satelitos | 2014 Pierwsza Liga Halowa

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Chemik Bemowo 10 5 0 5 43 - 48
Bukat Diablos 7 4 1 2 21 - 17
Moszna Squad 7 3 1 3 32 - 30
TBD 6 4 1 1 20 - 13
Zjazd 6 2 2 2 23 - 32
Freestyle Team 6 2 1 3 13 - 11
Finlandia 5 3 1 1 20 - 13
Bulbez Team Bemowo 5 2 2 1 13 - 9
No Name 5 2 0 3 13 - 14
Action! 4 3 0 1 22 - 13
Dimetylotryptamina 4 3 0 1 9 - 6
Ryfers 4 1 1 2 9 - 9
Chłopcy do bicia 4 1 0 3 8 - 11
Szmeterlink 3 3 0 0 20 - 3
FC Ursynów 3 2 0 1 18 - 12
ASPN Bemowo 3 2 1 0 17 - 4
Ciociosan 3 2 0 1 8 - 4
Saska Kępa 2 2 0 0 14 - 3
Kamszoty 2 2 0 0 10 - 3
WuBe 2 2 0 0 10 - 2
Chaos 2 2 0 0 9 - 3
Orły Leszka 2 1 1 0 18 - 7
Drink Team 2 1 0 1 12 - 7
FC Młynów 2 1 1 0 10 - 1
UTS 2 1 0 1 9 - 6
AnonyMMous 2 1 0 0 8 - 6
Contownia 2 1 0 1 7 - 3
BKS 04 Górki 2 1 1 0 5 - 2
Los Vatos Locos 2 1 1 0 4 - 3
FinancePro 2 0 2 0 7 - 7
Akukaracza 2 0 0 2 3 - 6
Lantra 2 0 0 2 1 - 6
Golden Roman 1 1 0 0 18 - 4
Gloria Vicits 1 1 0 0 15 - 8
Janusze 1 1 0 0 14 - 6
Nongalacticos 1 1 0 0 11 - 6
E-cygaretka 1 1 0 0 9 - 2
Pohybel 1 1 0 0 9 - 4
FT Amarena 1 1 0 0 8 - 1
Orzeł Ząbki 1 1 0 0 6 - 1
Trotyl Żoliborz 1 1 0 0 6 - 0
Lencevia 1 1 0 0 5 - 1
Lepiej Nie Pytaj 1 1 0 0 5 - 1
Wyjmuj 1 1 0 0 5 - 2
Yelonki 1 1 0 0 5 - 4
Old Boys '09 1 1 0 0 4 - 2
St. Varsovia 1 1 0 0 4 - 1
UKS Południe Czosnów 1 1 0 0 4 - 2
Alpan 1 1 0 0 3 - 2
Forza 1 1 0 0 3 - 2
KO Wentyl 1 1 0 0 3 - 0
KS Blizne 1 1 0 0 3 - 1
KS Precyzyjny Browar 1 1 0 0 3 - 0
LGB 1 1 0 0 3 - 0
Nowa Jakość '09 1 1 0 0 3 - 2
Poker Stars 1 1 0 0 3 - 0
R-9 1 1 0 0 3 - 0
Rookies 1 1 0 0 3 - 1
Stare Bemowo 1 1 0 0 3 - 2
ZSW 1 1 0 0 3 - 0
Gummy Bears 1 1 0 0 2 - 1
Paraliż Bielany 1 1 0 0 2 - 1
Sanacja PL 1 1 0 0 1 - 0
Tiki Taka 1 0 0 1 5 - 6
FC Mokotów 1 0 1 0 2 - 2
Królewscy 1 0 1 0 2 - 2
FC Oposy 1 0 1 0 1 - 1
Łorsoł Devils 1 0 0 1 1 - 2
Atletico Wola 1 0 1 0 0 - 0
FC Ginga 1 0 1 0 0 - 0
To Znowu My 1 0 0 1 0 - 1
XXX 1 0 0 1 0 - 3
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Gladiatorzy 8 24
2 Moszna Squad 8 21
3 Chemik Bemowo 8 18
4 Young Legion 8 15
5 Partyzant Leszno 9 13
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 BKS 04 Górki 9 24
2 Argentina FC 9 16
3 Agil at Agord 9 15
4 Old United 9 12
5 Wariaty Kuchara 9 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Lamusos 7 19
2 Bemovia 8 19
3 Orzeł Ząbki 7 13
4 PRE Wwa 7 10
5 KP Kozia 7 9
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 9 21
2 Chyże Rosomaki 9 18
3 Lyreco 7 16
4 Old Legion 9 14
5 Nie Ma Mocnych 8 13
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 7 21
2 AnonyMMous 7 16
3 Bulbez Team Bemowo 8 15
4 Bad Boys Zielonki 8 13
5 All4One 8 12
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Dziki Futbolu 9 24
2 The New GreenBack 8 18
3 ASPN Bemowo 9 16
4 MELOdramat 8 15
5 Gramy Czasami 8 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 27
2 307 Targówek 9 24
3 Teraz Kolska 9 18
4 FC Yelonki 9 15
5 FC Devs 9 12
Sponsor techniczny
Sponsorzy