Rywale: BKS 04 Górki | Jesień 2013 ZINA Druga Liga Grupa B

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Pohybel 10 3 3 3 19 - 23
Wariaty Kuchara 8 3 1 4 23 - 25
Bulbez Team Bemowo 8 1 3 4 15 - 24
FC Warsaw United 7 2 0 5 21 - 32
Yelonki 6 3 2 1 25 - 15
Agil at Agord 6 3 0 3 20 - 19
Argentina FC 5 4 0 1 23 - 12
Finlandia 5 4 1 0 15 - 5
Drink Men 5 3 0 2 25 - 9
Lantra 5 2 1 2 15 - 14
Szmeterlink 5 2 2 1 13 - 6
Anteniarze 5 2 1 2 9 - 9
Orły Leszka 5 2 2 1 9 - 7
SSIJ 5 1 1 3 14 - 25
FC Bródne Zacisze 4 4 0 0 25 - 2
Chyże Rosomaki 4 4 0 0 24 - 2
Chaos 4 1 0 3 9 - 12
St. Varsovia 4 1 0 3 8 - 15
Moszna Squad 4 0 0 4 10 - 25
Tiki Taka 4 0 2 2 4 - 11
El Loco 3 3 0 0 16 - 5
Alpan 3 2 1 0 13 - 4
Young Legion 3 2 0 1 11 - 9
Zielona Polana 3 2 0 1 10 - 9
Victoria 3 2 1 0 9 - 4
No Name 3 2 0 1 7 - 4
Ciociosan 3 2 0 1 4 - 7
WuBe 3 1 1 1 9 - 5
All4One 3 1 1 1 6 - 8
Dimetylotryptamina 3 1 0 2 5 - 6
KS Precyzyjny Browar 3 1 1 1 5 - 6
Zjazd 3 1 0 2 5 - 7
FC NaNkacu 3 1 0 2 4 - 8
Chemik Bemowo 3 0 0 3 4 - 24
Atletico Wola 2 2 0 0 12 - 1
Contra 2 2 0 0 11 - 6
Janusze 2 2 0 0 10 - 6
Old United 2 2 0 0 7 - 1
Bękarty Warszawy 2 2 0 0 6 - 3
Elektrobłyskawice Grajdoły 2 2 0 0 5 - 2
KP Kozia 2 2 0 0 5 - 1
Nie Ma Mocnych 2 2 0 0 5 - 2
Mazowsze 2 1 0 1 10 - 3
Dynamit 2 1 0 1 6 - 7
Ryfers 2 1 1 0 6 - 1
Blaugrana 2 1 1 0 5 - 2
Alea Iacta Est 2 1 0 1 4 - 3
SC Celestes 2 1 0 1 4 - 4
Drużyna A 2 0 1 1 9 - 10
UKS Południe Czosnów 2 0 1 1 7 - 9
AS Roman '09 2 0 1 1 6 - 7
AnonyMMous 2 0 1 1 4 - 11
Chłopcy do bicia 2 0 1 1 3 - 4
FC Zaborów 2 0 0 2 2 - 8
Satelitos 2 0 1 1 2 - 5
TBD 2 0 1 1 2 - 5
Freestyle Team 2 0 0 2 1 - 8
Contra Golpe 1 1 0 0 11 - 3
KKS Remis Rakieta 1 1 0 0 10 - 3
River Plate 1 1 0 0 10 - 4
Sadybianka 1 1 0 0 9 - 4
AKP 1 1 0 0 7 - 2
Team B 1 1 0 0 7 - 1
FC Ochota 1 1 0 0 6 - 3
Marymont 1 1 0 0 6 - 2
Finpol Rohr 1 1 0 0 5 - 0
Kamix 1 1 0 0 5 - 0
Wyjmuj 1 1 0 0 5 - 0
iKakakacji 1 1 0 0 5 - 0
FC Play Boys 1 1 0 0 4 - 0
Kasztany 1 1 0 0 3 - 2
Lencevia 1 1 0 0 3 - 2
Rosso Bianco 1 1 0 0 3 - 1
Borusia Danger 1 1 0 0 2 - 0
Kosiarze 1 0 0 1 7 - 12
St. Gramy Razem 1 0 0 1 7 - 10
ASPN Bemowo 1 0 0 1 4 - 6
Honorowi Warszawscy Dawcy Punktów 1 0 0 1 4 - 8
R-9 1 0 0 1 4 - 9
Zmarnowane Talenty 1 0 0 1 4 - 6
Husaria 1 0 1 0 3 - 3
AnonyMMous 2.0 1 0 0 1 2 - 3
BaguSSiJ 1 0 0 1 2 - 4
Dajcie Nam Wygrać 1 0 0 1 2 - 3
Diabła Trzeci Róg 1 0 0 1 2 - 5
FC Oposy 1 0 0 1 2 - 6
GTW Bielany 1 0 0 1 2 - 3
Kanonierzy 1 0 0 1 2 - 4
Nowa Jakość '12 1 0 0 1 2 - 4
Old Boys '09 1 0 0 1 2 - 4
To Znowu My 1 0 0 1 2 - 7
Action! 1 0 0 1 1 - 3
Canarinhos 1 0 0 1 1 - 6
Forza 1 0 1 0 1 - 1
Fuzja 1 0 1 0 1 - 1
Gitarra 1 0 1 0 1 - 1
Gladiatorzy z Woli 1 0 0 1 1 - 4
Kamikadze 1 0 0 1 1 - 3
Victoria Grochów 1 0 0 1 1 - 5
Łorsoł Devils 1 0 0 1 1 - 6
Bukat Diablos 1 0 0 1 0 - 1
Contownia 1 0 0 1 0 - 6
Defenders 1 0 0 1 0 - 2
FC Mokotów 1 0 1 0 0 - 0
FT Amarena 1 0 0 1 0 - 3
Poker Stars 1 0 0 1 0 - 1
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 5 15
2 Chemik Bemowo 6 12
3 Dynamo 6 9
4 Zmarnowane Talenty 6 8
5 Argentina FC 5 7
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Los Lamusos 6 12
3 FC Casuals 6 10
4 Defenders 6 10
5 Pohybel 6 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 6 13
2 Lyreco 6 13
3 Haratacze 4 12
4 Orły Leszka 6 10
5 Drink Men 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 5 15
2 Drink Team 6 13
3 Bad Boys Zielonki 6 12
4 All4One 6 10
5 AnonyMMous 4 10
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 6 13
2 Fast Trans 6 13
3 W1nners 6 12
4 Chaos Ochota 6 12
5 Gramy Czasami 6 8
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 5 13
2 Stara Lama 4 12
3 Chłopcy do bicia 6 12
4 FC Yelonki 6 9
5 ACL Zerwane 6 9
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy