Rywale: Gramy Czasami | Wiosna 2022 Pierwsza Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Yelonki 13 2 2 9 52 - 91
Drink Team 12 6 0 6 84 - 84
Izba Wytrzeźwień 6 6 0 0 18 - 8
Pędzące Kurczaki 6 3 0 3 26 - 27
FC NaNkacu 6 3 1 2 25 - 23
Tank Team 6 2 2 2 45 - 42
ASPN Bemowo 6 2 1 3 39 - 56
FC Wczorajsi 6 2 0 4 34 - 33
Kindybały FC 6 2 1 3 34 - 33
LGB 6 1 2 2 6 - 16
W1nners 5 4 0 1 41 - 27
Team B 5 4 1 0 32 - 18
All4One 5 3 0 2 30 - 30
KS Kierownicy 5 3 0 2 5 - 7
Redd`s 5 2 0 3 11 - 16
Rosso Bianco 5 2 3 0 7 - 3
Fortuna 5 2 2 1 3 - 2
Contra 5 1 0 4 19 - 39
Amsort 4 3 0 1 27 - 19
Bad Boys Zielonki 4 3 0 1 22 - 21
Siódemka '09 4 3 1 0 16 - 3
Janusze 4 2 1 1 13 - 11
Saska Kępa 4 1 0 3 20 - 29
Abi Squad 4 0 0 4 4 - 9
KS Blizne 4 0 2 2 4 - 10
Janusze na Pikniku 3 3 0 0 30 - 12
FC Po nalewce 3 3 0 0 25 - 13
Znista 3 2 0 1 28 - 17
Walec 3 2 0 1 25 - 19
Akszon Team 3 2 0 1 19 - 18
Gramy Swoje 3 2 1 0 19 - 12
Chaos Ochota 3 2 0 1 18 - 10
Rycerze Świtu 3 2 0 1 16 - 14
Atak Klonów 3 2 1 0 11 - 1
Synowie Gmocha 3 2 0 1 11 - 13
Lepiej Nie Pytaj 3 2 0 1 7 - 8
Yelonkersi 3 1 0 2 18 - 32
Golden Rum 3 0 0 3 3 - 9
Teraz Kolska 2 2 0 0 50 - 7
KTS Chimera 2 2 0 0 34 - 6
Futebolwski FC 2 2 0 0 19 - 11
Anteniarze 2 2 0 0 12 - 6
FC Drinkers 2 2 0 0 12 - 5
Chyże Rosomaki 2 2 0 0 8 - 0
Haratacze 2 2 0 0 6 - 3
Turbo Ptysie 2 2 0 0 5 - 2
Drużyna A 2 1 0 1 25 - 10
Rookies 2 1 1 0 9 - 3
eXc Mobile Ochota 2 1 0 1 7 - 13
AS Roman 2 1 0 1 6 - 7
Boca Seniors 2 1 0 1 6 - 6
Orzeł Ząbki 2 1 1 0 6 - 3
Praga Team 2 1 0 1 6 - 5
KO Wentyl 2 1 1 0 4 - 3
Fast Trans 2 0 1 1 11 - 18
Bulbez Team Bemowo 2 0 0 2 9 - 18
Egoiści 2 0 0 2 7 - 12
Dziki Futbolu 2 0 0 2 6 - 20
Szmeterlink 2 0 1 1 1 - 2
RKS Argus 1 1 0 0 29 - 2
Nocne Adelante 1 1 0 0 18 - 6
Chłopcy do bicia 1 1 0 0 17 - 1
Semper Victoria 1 1 0 0 16 - 1
Czupakabry Warszawa 1 1 0 0 15 - 1
Golden Roman 1 1 0 0 15 - 9
KS Syfon 1 1 0 0 15 - 3
ACL Zerwane 1 1 0 0 12 - 9
Marchewki Zagłady II 1 1 0 0 12 - 3
Tiki Taka 1 1 0 0 12 - 3
Blok Ekipa (d. Albatrosy) 1 1 0 0 11 - 7
FC Yelonki 1 1 0 0 11 - 3
Warsaw Bad Boys 1 1 0 0 11 - 4
Bemovia 1 1 0 0 10 - 4
Gummy Bears 1 1 0 0 10 - 3
Mikstura 1 1 0 0 10 - 4
FC Devs 1 1 0 0 9 - 4
KS Precyzyjny Browar 1 1 0 0 9 - 6
Los Lamusos 1 1 0 0 9 - 2
Zielona Latarnia 1 1 0 0 9 - 6
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 9 - 4
Dynamit Warszawa 1 1 0 0 8 - 3
Grand UA 1 1 0 0 8 - 2
Motive 1 1 0 0 8 - 6
Orły Leszka 1 1 0 0 8 - 1
FC Devils 1 1 0 0 7 - 5
FC Warsaw United 1 1 0 0 7 - 5
Marchewki Zagłady 1 1 0 0 7 - 1
Agil at Agord 1 1 0 0 6 - 1
FC Zielony Alkobus 1 1 0 0 6 - 1
Korpus United (d. Kmioty) 1 1 0 0 6 - 1
Chłopaki z Baraków 1 1 0 0 5 - 0
MELOdramat 1 1 0 0 5 - 0
Marketing Match 1 1 0 0 5 - 0
Old Boys Reaktywacja 1 1 0 0 5 - 1
Recreativo Varsovie 1 1 0 0 5 - 0
Zielona Polana 1 1 0 0 5 - 4
Cleo Partner 1 1 0 0 4 - 2
FC Kublinie 1 1 0 0 4 - 1
Galaktyczni 1 1 0 0 4 - 2
Mazowsze 1 1 0 0 4 - 1
No Comments 1 1 0 0 3 - 2
Standard Służew 1 1 0 0 3 - 0
Reprezentanci 1 1 0 0 2 - 1
Los Vatos Locos 1 1 0 0 1 - 0
Lantra 1 0 0 1 7 - 14
Młodzi Perspektywiczni 1 0 0 1 6 - 11
Orły 1 0 1 0 6 - 6
PRE Wwa 1 0 0 1 6 - 8
The New GreenBack 1 0 0 1 6 - 8
UKS Południe Czosnów 1 0 0 1 6 - 9
Nie Ma Mocnych 1 0 0 1 5 - 7
Semper Invicta Ursynów 1 0 1 0 5 - 5
El Loco 1 0 1 0 4 - 4
FC Hermes 1 0 0 1 4 - 14
FC Warsaw Team 1 0 0 1 4 - 5
St. Gramy Razem 1 0 0 1 4 - 5
Alko Boysi 1 0 0 1 3 - 4
El Barrio Mexa 1 0 0 1 3 - 4
OMS 1 0 1 0 3 - 3
One4All 1 0 1 0 3 - 3
Kabaret Starszych Panów 1 0 1 0 2 - 2
Stare Bemowo 1 0 0 1 2 - 4
Dziadki 1 0 0 1 0 - 1
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Hermes 9 25
2 Gladiatorzy 9 21
3 Chemik Bemowo 9 20
4 Dynamo 9 17
5 Altus 9 16
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 Civas 9 27
2 Defenders 9 21
3 FC Hermes II 9 19
4 Old United 9 16
5 BKS 04 Górki 9 15
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Agil at Agord 9 22
2 Legion 9 21
3 Drink Men 9 17
4 Szczęki Szczęśliwice 9 16
5 KS Na Pełnej 9 14
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Blancos 9 21
2 Kristal 9 19
3 Chlejsy FC 9 16
4 TK Ubezpeczenia 9 15
5 Energetyk 9 13
Tabela 5 liga
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Zielony Stolik 9 19
3 Abnegat 9 18
4 Nie Ma Mocnych 9 15
5 FC Kazubów 9 14
Tabela 6 liga
# Zespół M Pkt
1 Warszawa Utd 9 25
2 FC Stała Gwardia 9 24
3 FC Buch 9 16
4 TS Kopernik 9 14
5 Le Cabaret 9 13
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 KS Browarek 10 30
2 In-Plus Pojemna Halina 10 21
3 eXc Mobile Ochota 10 18
4 SS Cyrkulatka 10 12
5 FK Almaz 10 12
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Gramy Czasami 9 24
2 FC NaNkacu 10 18
3 All4One 9 18
4 Bad Boys Zielonki 10 15
5 FC Zielony Alkobus 10 15
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw Team 9 21
2 La Zabava 9 20
3 Last Dance 9 19
4 Gramy Swoje 9 16
5 Powiew Czarnobyla 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 East Crew 9 27
2 Moonfox 9 21
3 Miód Malina 9 16
4 Sparta 9 16
5 Semper Victoria 9 13
Tabela 4 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Zofijki FC 9 24
2 FC Kanwa 9 19
3 Szybki Shot 9 18
4 KTS Chimera 9 16
5 Zespół R 9 14
Sponsorzy
Partnerzy