Rywale: Tank Team | 2020 Czwarta Liga Zimowa

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Gramy Czasami 6 2 2 2 42 - 45
Akszon Team 5 1 1 3 20 - 26
Janusze na Pikniku 4 3 0 1 30 - 13
Teraz Kolska 3 2 0 1 20 - 17
ASPN Bemowo 3 2 0 1 19 - 12
Izba Wytrzeźwień 3 1 1 1 14 - 11
KP Kozia 3 1 1 1 7 - 5
Dziki Futbolu 3 0 0 3 8 - 27
FC Yelonki 2 2 0 0 27 - 5
KS Wunderwaffe 2 2 0 0 11 - 0
Wola Fans 2 2 0 0 11 - 8
Walec 2 2 0 0 8 - 3
Atak Klonów 2 2 0 0 5 - 1
ADP Wolska Ferajna 2 1 0 1 10 - 6
Kindybały FC 2 1 0 1 10 - 6
Drink Men 2 1 0 1 7 - 10
Chyże Rosomaki 2 1 0 1 6 - 12
Orzeł Ząbki 2 1 0 1 6 - 4
Młodzi Perspektywiczni 2 1 0 1 5 - 6
Rookies 2 1 0 1 3 - 6
Yelonkersi 2 0 0 2 10 - 15
Yelonki 2 0 0 2 9 - 23
FC Ochota 2 0 0 2 7 - 23
Zakon Bonifratrów 2 0 1 1 7 - 9
Fast Trans 2 0 1 1 5 - 7
Golden Roman 2 0 0 2 2 - 4
AS Green Warsaw 1 1 0 0 13 - 9
Chłopcy do bicia 1 1 0 0 13 - 0
Zieloni 1 1 0 0 12 - 10
FC Devs 1 1 0 0 11 - 6
ACL Zerwane 1 1 0 0 10 - 4
Marchewki Zagłady 1 1 0 0 9 - 5
Nocne Adelante 1 1 0 0 9 - 2
Anteniarze 1 1 0 0 8 - 4
Czupakabry Warszawa 1 1 0 0 8 - 1
FC Po nalewce 1 1 0 0 7 - 5
Haratacze 1 1 0 0 7 - 5
KTS Chimera 1 1 0 0 7 - 4
Old Legion 1 1 0 0 6 - 5
Orły Leszka 1 1 0 0 5 - 1
Chaos Ochota 1 1 0 0 4 - 3
Regional & Friends 1 1 0 0 3 - 2
Blok Ekipa (d. Albatrosy) 1 0 0 1 7 - 10
FX Hawks 1 0 0 1 6 - 17
Sparta 1 0 0 1 6 - 11
Bad Boys Zielonki 1 0 0 1 5 - 6
KS Precyzyjny Browar 1 0 0 1 5 - 7
Lantra 1 0 0 1 5 - 9
The New GreenBack 1 0 0 1 4 - 11
0,7 Zgłoś się 1 0 1 0 3 - 3
FC Melange 1 0 0 1 3 - 6
KS Banderola 1 0 0 1 3 - 5
Nie Ma Mocnych 1 0 0 1 3 - 6
Rekiny Biznesu 1 0 1 0 3 - 3
TSP Szatańskie Pęto 1 0 0 1 3 - 4
UKS Południe Czosnów 1 0 0 1 3 - 13
Defenders 1 0 0 1 2 - 5
MELOdramat 1 0 0 1 2 - 23
Pro OGórki 1 0 0 1 2 - 14
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 2 - 3
One4All 1 0 1 0 1 - 1
Rosso Bianco 1 0 0 1 1 - 4
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 8 21
2 Chemik Bemowo 8 18
3 Dynamo 8 15
4 Gladiatorzy 8 12
5 Zjazd 8 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 8 20
2 Los Lamusos 8 16
3 Defenders 8 16
4 FC Casuals 8 16
5 St. Varsovia 8 11
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 8 24
2 Drink Men 8 19
3 ADP Wolska Ferajna 7 16
4 Lyreco 8 16
5 Walec 9 12
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 8 24
2 AnonyMMous 8 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 8 13
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy