Wiosna 2020 - 1. Liga 7x7
Kolejka 5- niedziela, 05. lipiec 2020
- 12:00
Porównanie bezpośrednie
Chemik Bemowo | Statystyki | St. Varsovia |
---|---|---|
81% | Szansa | 19% |
2 | Aktualna pozycja | 10 |
9 | Mecze | 9 |
7/0/2 | Z/R/P (Razem) | 1/0/8 |
21 | Punkty | 3 |
58 : 23 | Bramki | 7 : 55 |
35 | Różnica | -48 |
Historia rozegranych meczów
Wiosna 2020 - 1. Liga 7x7 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kolejka 5 | 05.07.2020 | 12:00 | Chemik BemowoSt. Varsovia | - | St. Varsovia | 9 - 0 | |||
Jesień 2019 - 1. Liga 7x7 | |||||||||
Kolejka 3 | 06.10.2019 | 09:00 | Chemik BemowoSt. Varsovia | - | St. Varsovia | 4 - 2 | |||
Jesień 2017 - 1. Liga 7x7 | |||||||||
Kolejka 6 | 22.10.2017 | 13:00 | Chemik BemowoSt. Varsovia | - | St. Varsovia | 5 - 0 | |||
Wiosna 2017 - 1. Liga 7x7 | |||||||||
Kolejka 10 | 11.06.2017 | 13:00 | St. VarsoviaChemik Bemowo | - | Chemik Bemowo | 3 - 3 | |||
2017 - 1. Liga Zimowa | |||||||||
Kolejka 3 | 22.01.2017 | 12:10 | Chemik BemowoSt. Varsovia | - | St. Varsovia | 8 - 3 | |||
Jesień 2016 - 1. Liga 7x7 | |||||||||
Kolejka 7 | 06.11.2016 | 13:00 | St. VarsoviaChemik Bemowo | - | Chemik Bemowo | 5 - 4 | |||
Wiosna 2016 - 1. Liga 7x7 | |||||||||
Kolejka 7 | 22.05.2016 | 09:00 | St. VarsoviaChemik Bemowo | - | Chemik Bemowo | 2 - 3 | |||
Wiosna 2015 - ZINA 1. Liga 7x7 | |||||||||
Kolejka 9 | 14.06.2015 | 12:00 | St. VarsoviaChemik Bemowo | - | Chemik Bemowo | 0 - 7 | |||
Jesień 2015 - ZINA 1. Liga 7x7 | |||||||||
Kolejka 2 | 27.09.2015 | 15:00 | Chemik BemowoSt. Varsovia | - | St. Varsovia | 2 - 0 | |||
2016 - 1. Liga Zimowa | |||||||||
Kolejka 2 | 17.01.2016 | 12:00 | St. VarsoviaChemik Bemowo | - | Chemik Bemowo | 1 - 6 |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |