1Maciej Kawecki Agil at Agord
1Filip Milewski Agil at Agord
1Bartosz Kowalik Orły Leszka
1Maciej Wójcik Agil at Agord

Początek meczu należał zdecydowanie do zawodników gości. Wykorzystali oni gapiostwo drużyny rywali i raz po raz atakowali ich bramkę. W końcu udało im się wyjść na prowadzenie po strzale z najbliższej odległości Damiana Stachowicza. Ta bramka wyraźnie podziałała mobilizująco na zawodników BaguviX-u, którzy zaczęli z minuty na minutę łapać wiatr w żagle. Jeszcze przed przerwą po ładnie rozklepanej akcji, z ostrego kąta bramkę strzelił Maciej Wójcik. Wynik do przerwy to 1:1.
Druga połowa toczyła się już właściwie wyłącznie pod dyktando gospodarzy. Dość szybko objęli prowadzenie, a na kilka minut przed końcem podwyższyli je, wygrywając ostatecznie 3:1. Tym samym zawodnicy prowadzeni przez Michała Gerymskiego zagwarantowali sobie przynajmniej wicemistrzostwo w swoim debiutanckim sezonie, a przy korzystnym układzie niedzielnych spotkań mają szanse jeszcze wskoczyć na 1 miejsce.