1Damian Metryka Agil at Agord
2Adrian Augustynowicz Agil at Agord
1Grzegorz Wojciechowski Chaos Ochota
1Piotr Preneta Chaos Ochota

Baguvix zwycięstwem w tym meczu mogło zagwarantować sobie miejsce na podium w swoim debiutanckim sezonie. Założony cel drużyna prowadzona przez Michała Gerymskiego spełniła, choć tego dnia w rywalizacji z Pasibrzuchami nie mógł wystąpić ich kapitan. Niemal od samego początku to gospodarze byli stroną dominującą. Bardzo długo jednak nie potrafili przełożyć tego na bramkę. Dopiero na 8 minut przed końcem 1 połowy znakomicie piłkę w pole karnę zacentrował Adrian Augustynowicz, a piłkę do siatki głową skierował Damian Metryka. Tuż przed gwizdkiem kończącym tą połowe, znakomitą bramką popisał się Daniel Grynczel, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przelobował go! Do przerwy 2:0. W drugiej połowie coraz śmielej zaczęli atakować rywale i w końcu i oni trafili do siatki rywali. Baguvix jednak nie pozwolił im rozwinąć skrzydeł i zadał kolejne ciosy dzięki czemu bardzo pewnie zwyciężył 5:2. Na wyróżnienie tego dnia zasłużyła niemal cała drużyna gospodarzy, ale MVP spotkania wybrany został Damian Metryka, który zanotował tego dnia 2 bramki i 2 asysty walnie przyczyniając się do sukcesu drużyny.