1Michał Rychlik Bulbez Team Bemowo
1Michał Kowalik Bulbez Team Bemowo
1Piotr Zaręba Freestyle Team
1Rafał Szewczyk Bulbez Team Bemowo

W pierwszej połowie tego spotkania dominował Freestyle Team. Dłużej utrzymywali się przy piłce, a Bulbez Team Bemowo nastawił się na groźne kontry. W pierwszej połowie jednak bramkarze nie dopuścili do utraty bramek. Początek drugiej połowy był już bardziej wyrównany i to Bulbez wyszedł na prowadzenie. Gościom udało się doprowadzić jednak do remisu. FT jednak zapomniał całkowicie o obronie i zagęszczeniu środka pola, a Bulbez wykorzystał to całkowicie. Rafał Szewczyk strzelając bramkę na 2:1 tchnął nowego ducha w drużynę i od tego momentu Bulbez nie dawał już żadnych szans przeciwnikowi strzelając bramkę za bramką i gromiąc ostatecznie rywala 4:1. Najlepszy mecz w tym sezonie rozegrał Rafał Szewczyk inkasując 4 trafienia, pokazując przy tym praktycznie 100%ową skuteczność.