( 2 : 1 )
Zima 2023 - 12. Liga
  • sobota, 28 styczeń 2023
  • 19:00

124' Paweł Domański Gentleman Warsaw Team
120' Paweł Szydziak Gentleman Warsaw Team
142' Jakub Gil Gyros Gaming
139' Jakub Gil Gyros Gaming
136' Krzysztof Buta Gyros Gaming
135' Krzysztof Buta Gyros Gaming
134' Krzysztof Buta Gyros Gaming
133' Kacper Pawlik Gyros Gaming
125' Jakub Gil Gyros Gaming
144' Paweł Margul Gentleman Warsaw Team
124' Paweł Szydziak Gentleman Warsaw Team
120' Michał Dang Gentleman Warsaw Team
139' Jakub Kołbuś Gyros Gaming
136' Kacper Pawlik Gyros Gaming
133' Kajetan Kulesza Gyros Gaming
1Jakub Gil Gyros Gaming

Ostatnim sobotnim spotkaniem był mecz w ramach 12 ligi szóstek, gdzie rywalizację o trzy punkty stoczyły ze sobą drużyny Gantleman Warsaw Team vs Gyros Gaming. Przez pierwszą połowę meczu nie za wiele się działo. Obie drużyny stwarzały sobie kilka niezłych sytuacji, lecz brakowało odpowiedniego wykończenia i piłka przez długi czas nie chciał znaleźć drogi do bramki. Zespoły rozbudziły się dopiero w końcówce pierwszej połowy i to właśnie w tedy ujrzeliśmy pierwsze trafianie. W 20 minucie meczu wynik spotkania otworzył Paweł Szydziak, a dobrym podaniem wykazał się Michał Dang. Po tym Fakcie Gospodarze dostali wiatru w żagle i 4 minuty później dołożyli konnego gola za sprawą Pawła Domańskiego. Gdy zegar sędziego wskazywał ostanie sekundy meczu, Gościom udało się przełamać lody i w 25 minucie gola zaliczył Jakub Gil, a po tym zdarzeniu zawodnicy zeszli na przerwę przy stanie 2:1. Druga połowa meczu rownież zaczęła się spokojnie. Drużyny próbowały przełamać się przed dobrze prezesujące się linie defensywne, lecz nie za każdym razem im to wychodziło. Po kilkuminutowej bezbramkowej ciszy w końcu zaczęła się rozkręcać drużyna Gości, która raz za razem pewnie przeprowadzała kontrataki, a głównymi motorami napędowymi był duet snajperów Jakub Gil oraz Krzysztof Buta. W końcówce spotkania Gospodarze zerwali się do ataku, dzięki czemu udało im się zdobyć trzeciego gola, jednak nie zrobił on większej różnicy, gdyż przeciwnicy prowadzili aż czterema golami. Finalnie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Gości 4:7.