( 2 : 1 )
Zima 2023 - 4. Liga
  • niedziela, 29 styczeń 2023
  • 09:00

118' Krzysztof Fejcher Bulbulantus
102' Krzysztof Fejcher Bulbulantus
113' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
102' Norbert Kalbarczyk Bulbulantus
1Krzysztof Fejcher Bulbulantus

Niedzielnym porankiem doszło do spotkania w czwartej lidze szóstek, gdzie rywalizację stoczyły zespoły z górnej półki. A mowa to u Bulbulantus vs FC Zielony Alkobus. Przed starciem oczekiwaliśmy wyrównanego pojedynku, tak więc z niecierpliwością czekaliśmy na to co owe zespoły zaprezentują. Szybko w mecz weszli Gospodarze, którzy po po 2 minutach gry otworzyli wynik spotkania za sprawą Krzysztofa Fejchera, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza i wyprowadził Swoją drużynę na prowadzenie. Od tego momentu mecz było bardzo zacięty. Obie ekipy naprzemiennie doprowadzały do groźnych akcji, a coraz bliżej wyrównania był Zielony Alkobus. Po kilku minutowych natarciach w końcu gola udało się zdobyć Gościom, a jego zdobywca był nie kto inny jak Karol Nowak. Po straconym golu Bulbulantus, dostało impulsu do jeszcze mocniejszego działania i w 18 minucie udało im się zdobyć gola po Rzucie wolnym, a zdobywca bramki ponownie był Fejcher. Po tym zdarzeniu ekipy jeszcze kilkukrotnie próbowały zagrozić bramce, lecz finalnie nie oglądaliśmy więcej trafień i na przerwę zawodnicy zeszli przy stanie 2:1. Druga połowa meczu była bardzo zacięta. Przed dłuższy czas drużyny szukały sobie dogodnych sytuacji, lecz gdy już do jakieś dochodziło często w ostatniej chwili obrońca bądź bramkarz wyciągał drużynę z opresji. Po kilkuminutowej bezbrakowej ciszy w końcu gola  na remis udało się zdobyć Gościom i wynik na protokole meczowym widniał wynik 2:2. Po tym fakcie mecz nie tracił na jakości, a obie drużyny zaciekle walczyły o zdobycie zwycięskiej bramkami. Mimo wielki starań mecz finalnie zakończył się wynikiem 2:2, a drużyny podzieliły się punktami. Miano Gagadka meczu zgarnął Krzysztof Fejcher, który tego dnia był solidną postawą swojej drużyny.