( 1 : 0 )
Jesień 2022 - Totalbet 4. Liga 6x6

149' Marcin Plenzler Młodzi Perspektywiczni
146' Marcin Kopiński Młodzi Perspektywiczni
143' Marcin Kopiński Młodzi Perspektywiczni
139' Robert Sadowski Młodzi Perspektywiczni
135' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
134' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
106' Marcin Plenzler Młodzi Perspektywiczni
132' Łukasz Szewczyk Gołków Crew
149' Maciej Puchawski Młodzi Perspektywiczni
146' Marcin Plenzler Młodzi Perspektywiczni
143' Paweł Grosicki Młodzi Perspektywiczni
134' Hubert Chabowski Młodzi Perspektywiczni
1Marcin Plenzler Młodzi Perspektywiczni

O godzinie 11 do rywalizacji stanęły drużyny Młodzi Perspektywiczni vs Gołów. Goście swój poprzedni mecz przegrali, a Gospodarze przed meczem byli wskazywani jako potencjalny faworyt. Spotkanie rozpoczęło się dość szybko, już w 6 minucie do rzutu wolnego podszedł Marcin Plenzer, a następnie pięknym strzałem z zewnętrznej części stopy umieścił piłkę w siatce. Po tym zdarzeniu widowisko nieco się uspokoiło i oglądaliśmy pojedyncze akcje drużyn, które koniec końców nie znalazły drogi do bramki. W 21 minucie doskonałą okazję na podwyższenie wyniku mieli Perspektywiczni, lecz piłka po groźnym uderzeniu jedynie obiła poprzeczkę. Zawodnicy na przerwę zeszli z wynikiem 1:0. Chwilę po gwizdku rozpoczynającym drugą odsłonę meczu sędzia podyktował jedenastkę dla Gołków Crew. Do wykonania rzutu karnego podszedł Łukasz Szewczyk, a następnie zamienił go na bramkę doprowadzając do remisu. Po tym zdarzeniu oglądaliśmy już jednostronne spotkanie oraz prawdziwy pokaz strzelecki w wykonaniu Gospodarzy, którzy z minuty na minutę systematycznie podwyższali przewagę bramkową. W 34 i 35 minucie bramkę kolejno zdobyli Tomasz Muszyński oraz Wojciech Czuba. A do końca spotkania ekipa Młodych odnotowała jeszcze cztery trafienia. Ostatecznie widowisko zakończyło się wynikiem 7:1, a z zasłużonych 3 punktów mogli cieszyć się Gospodarze.