( 0 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet 4. Liga 6x6
Kolejka 10

149' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
148' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
147' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
136' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
129' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
139' Sylwester Gwiazda KTS Chimera
119' Jakub Jabłoński KTS Chimera
118' Filip Brus KTS Chimera
117' Jakub Jabłoński KTS Chimera
149' Marcin Plenzler Młodzi Perspektywiczni
148' Marcin Plenzler Młodzi Perspektywiczni
129' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
139' Piotr Kos KTS Chimera
119' Filip Brus KTS Chimera
118' Jakub Jabłoński KTS Chimera
117' Filip Brus KTS Chimera
1Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni

Punkt 21:00 rozpoczął się mecz pomiędzy Młodymi Perspektywicznymi i KTS Chimera. Spotkanie zapowiadało się ciekawie zwłaszcza z powodu licznie zgromadzonych drużyn. Przed meczem byliśmy pewni, ze mecz będzie na wysokiej intensywności. Tak tez było. Pierwsze 10 minut owocowało w akcje bramkowe z obu stron, ale żadnej z nich nie udało się zamienić na bramkę. Dopiero w 17 minucie się przełamali i w ciągu trzech minut duet Filip Blus i Jakub Jablonski pokonał bramkarza rywali 3 razy. Przy czym Blus zaliczył dwie asysty i bramka, a Jablonski dwie bramki i jedna asystę. Po tych szybkich strzałach do końca pierwszej połowy nie obejrzeliśmy już trafień. Na początku drugiej połowy gospodarze przycisnęli i mieli bardzo dobra sytuacje sam na sam, ale bramkarz w tym starciu był góra. Wybił piłkę na rzut rożny, który bardzo sprawnie rozegrał Tomasz Muszynski, który wypatrzył Piotra Jastrzębia. Wykończył on sytuacje prostym strzałem z bliskiej odległości i mieliśmy 1:3. W 36 minucie arbiter dopatrzył się ręki w polu karnym Chimery i wskazał ręka na wapno. Do piłki podszedł Adam Nurzynski i po strzale w dolny róg bramki doprowadził do rezultatu 2:3. Na odpowiedz ze strony gosci nie musieliśmy długo czekać, bo już 3 minuty później strzałem z dystansu bramkarza rywali pokonał Sylwester Gwiazda. Na 3 minuty przed końcem Wojciech Czuba popisał się szybkim dubletem, a 5 bramkę dla Młodych Perspektywicznych zdobył Adam Nurzynski i ta emocjonująca końcówka zapewniła 3 punkty ekipie gospodarzy.