( 3 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 6x6

150' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
149' Yaroslav Nykyforak FC Prykarpattia
141' Yaroslav Nykyforak FC Prykarpattia
136' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
125' Yaroslav Nykyforak FC Prykarpattia
119' Oleh Dvoliatyk FC Prykarpattia
112' Ivan Kosovych FC Prykarpattia
111' Yaroslav Nykyforak FC Prykarpattia
150' Mykola Osichnyi FC Prykarpattia
149' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
141' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
136' Ivan Kosovych FC Prykarpattia
135' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
119' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
112' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
111' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
1Andriy Dutchak FC Prykarpattia

Późną, chłodną niedzielą doszło do starcia ekip w ramach 2 ligi szóstek, a mowa tu o drużynach FC Prykarapttia vs W1nnersi. Gospodarze w obecnym sezonie są nie do zatrzymania, po 8 rozegranych meczach plasują się na fotelu lidera, więc nic dziwnego było w tym, że ponownie będą chcieli udowodnić, że to im należy się pierwsze miejsce i nie ma w tym żadnego przypadku. Mecz juz od pierwszych minut był bardzo zaskakujący, jako pierwsi bramkę strzelili Goście, a dokładnie to Mateusz Nadolny po pięknym silnym strzale umieścił piłkę w samo okienko, dzięki czemu otworzył wynik tego spotkania. Owy fakt rozzłościł ekipę Gospodarzy i szybko po straceniu gola ruszyli do odrabiania strat. W 11 minucie przed doskonałą okazją stanął Jaroslav Nynykorak, po czym pewnie umieścił piłkę w siatce, a dokładnie minutę później gola na 2:1 ustrzelił Ivan Kosovych. Od tego momentu gra Prykarpatii wygląda coraz pewniej, częściej stwarzali dogodne sytuacje dzięki czemu podwyższyli wynik meczu na 3:1. Kilka groźnych sytuacji również miała drużyna przeciwna, jednak nie udało im się zdobyć bramki do końca pierwszej połowy i na przerwę zawodnicy zeszli z tym samym rezultatem. Po zmianie stron FC Prykarapttia cały czas utrzymywała wysokie tempo gry, a to z biegiem czasu owocowało kolejnymi bramkami. W 37 minucie Goście wywalczyli sobie rzut rożny, z którego idealną piłkę posłał Jarosław Konieczny, a całą akcję pewnym strzałem z głowy wykończył Tomasz Nowakowsk. Po tym zdarzeniu W1nnersi przeprowadzili kolejną groźną akcję, a w niej na idealnej pozycji znalazł się ponownie Nowakowski i tak też tym razem nie pomylił się, dając kontakt swojej drużynie. Mimo wielu starań Gości, rywale byli bezlitośni i w końcówce meczu zadali trzy nokautujące ciosy, po których W1nnersi nie mieli najmniejszych szans by się podnieść. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 8:3 i zasłużone 3 punkty powędrowały na konto Gospodarzy.