( 0 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 6x6

141' Adrian Noske FC Devs
150' Jakub Kalinowski Kindybały FC
108' Jan Grabarczyk Kindybały FC
150' Jan Andrzejczuk Kindybały FC
108' Dominik Kudła Kindybały FC
1Jakub Kalinowski Kindybały FC

Późną niedzielną porą doszło do spotkania w ramach 2 ligi szóstek, gdzie swoje siły o godzinie 19:00 zmierzyły drużyny Kindybały FC vs FC Devs. Zaglądając przed meczem do tabeli spodziewaliśmy się, że to drużyna Gości wypadnie lepiej w tej rywalizacji, jednak spotkanie wyglądało nieco inaczej. Warto wspomnieć, że drużyna Gości rozgrywała w tym dniu swoje drugie spotkanie, gdzie wcześniej po niesamowitej walce wyszarpała 3 punkty w starciu z La Zabavą. Mecz od samego początku zaczął się dość spokojnie, obie drużyny przez większość czasu szukały dogodnych sytuacji i w sumie owe się zdarzały, lecz za każdym razem bramkarze wychodzili z opresji, bądź obrońcy w ostatnim momencie uprzedzali napastników. Wynik spotkania otworzyli Gospodarze, w 8 minucie świetnym podaniem wykazał się Damian Kudła, wypatrzył dobrze ustawionego JanaGarbarczyka, a sam strzelec w pełni zachował spokój, dzięki czemu udało mu się pokonać bramkarza rywali. Od tego momentu gra była bardzo wyrównana, zawodnicy zaciekle walczyli o zdobycie kolejnych bramek, a my byliśmy świadkami naprzemiennej wymiany ciosów, która koniec końców nie przyniosła pozytywnych rezultatów i na przerwę zespoły zeszły z wynikiem 1:0. Druga połowa wyglądała niemal identycznie jak pierwsza, zawodnicy walczyli o piłkę na każdym metrze boiska co wyraźnie cieszyło oko. Do 41 minuty drużyny nie mogły znaleźć drogi do bramki, aż w końcu na strzał w dogodnej sytuacji zdecydował się Władysław Dudzic, pierw piłkę obronił bramkarz, lecz przy dobitce Adriana Noske nie miał już żadnych szans i dzięki temu ponownie mieliśmy remis. Po tym fakcie drużyny stwarzały sobie sporo sytuacji, aczkolwiek częściej atakowali Gospodarze, którzy pragnęli zwycięstwa. Czas mijał, a my coraz bardziej byliśmy pewni, że mecz ostatecznie zakończy się podziałem punktów, aż do ostatniej minuty. Wtedy to Kindybały przeprowadziły ostatnią akcję, w której rozklepali rywala, a następnie Jan Andrzejczuk wyłożył futbolówkę do pustej bramki Jakubowi Kalinowskiemu. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Gospodarzy 2:1.