( 5 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

148' Antoni Kozyra Jednokomórkowcy
144' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
142' Antoni Kozyra Jednokomórkowcy
136' Antoni Kozyra Jednokomórkowcy
132' Antoni Kozyra Jednokomórkowcy
124' Antoni Kozyra Jednokomórkowcy
115' Antoni Kozyra Jednokomórkowcy
102' Piotr Jamróż Jednokomórkowcy
142' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
136' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
124' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
115' Piotr Jamróż Jednokomórkowcy
102' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
1Vitalij Liubin FK Almaz

W niedzielę o 21 w superlidze 6 zmierzyły się ekipy FK Almaz i Jednokomórkowcy. Lekkim faworytem w tym meczu był Almaz, jednak posiadał na koncie zaledwie 3 punkty więcej, więc zapowiadało się ciekawie. Worek z bramkami już w 2 minucie rozwiązał Piotr Jamroż, dając prowadzenie Jednokomórkowcom. Zaledwie 3 minuty później wyrównał Eugieniy Sirotenko, a minutę później z wolnego strzelił Vladyslaw Kulnyk, tym samym wyprowadzając Almaz na prowadzenie. W 14 minucie podwyższył Taras Mysko, lecz zaledwie minutę później gola kontaktowego zdobył Antoni Kozyra. W 23 minucie ponownie ekipa w zielonych trykotach wyszła na prowadzenie po golu Jurii Rubashnyi, i ponownie po minucie kontakt dał Antoni Kozyra. Tuż przed przed przerwą na 5:3 strzelił Vitalii Liubin. Pierwsza odsłona z lekkim wskazaniem na Almaz, lecz zaledwie dwubramkowe prowadzenie, zapowiadało emocje w drugiej połowie. Po zmianie stron w 31 minucie na 6:3 strzelił Liubin, a zaledwie minutę później do siatki trafił Kozyra i było 6:4. Jeszcze w tej samej minucie do siatki trafił ponownie Liubin. W 36 minucie swoją czwartą bramkę zdobył Kozyra i było 7:5. Do końca meczu, obie drużyny szły cios za cios, lecz ekipa FK Almaz utrzymała przewagę 2 goli a mecz finalnie zakończył się wynikiem 10:8.