( 5 : 2 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

148' Michał Koszela KS Browarek
143' Krystian Chrobak KS Browarek
142' Kamil Szybiński KS Browarek
134' Patryk Modzelewski KS Browarek
127' Patryk Modzelewski KS Browarek
123' Patryk Modzelewski KS Browarek
121' Patryk Modzelewski KS Browarek
113' Jakub Staros KS Browarek
109' Patryk Modzelewski KS Browarek
103' Krystian Chrobak KS Browarek
134' Dominik Szarpak Grottgera Team
129' Daniel Ludynia Grottgera Team
119' Daniel Ludynia Grottgera Team
101' Mateusz Szarpak Grottgera Team
145' Michał Koszela KS Browarek
134' Adrian Gomoła KS Browarek
123' Michał Koszela KS Browarek
113' Adrian Gomoła KS Browarek
109' Michał Koszela KS Browarek
3Tomasz Pietrzak KS Browarek
129' Mateusz Szarpak Grottgera Team
119' Mateusz Szarpak Grottgera Team
1Patryk Modzelewski KS Browarek

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego sytuacja w tabeli stała się jasna. Gospodarze na gali zakończenia sezonu odbiorą medale za zajęcie drugie miejsca w Totalbet SuperLiga6, a goście muszą się zadowolić czwartym miejscem. Spodziewaliśmy się „luźnego” meczu, w którym obejrzymy sporo goli. Niestety GTT, do czego w bieżącym sezonie przywykliśmy, stawiła się w bardzo wąskim składzie, w którym brakowało ławki rezerwowych. Niespodziewanie, już w 1. minucie Mateusz Szarpak wykorzystał nieobecność w bramce golkipera i uderzeniem z własnej połowy dał prowadzenie swojej drużynie. KS B nieco zaskoczony nic nie zrobił sobie ze straty bramki i grał tak, jak nas przyzwyczaił. Ofensywnie i z pomysłem. Nie minął kwadrans, a wynik brzmiał 3:1. Ostatecznie pierwszą połowę Browarek wygrał 5:2. Druga część to niemalże kopia pierwszej – gospodarze atakowali, a goście próbowali kontratakować. Wynik był identyczny, jak w pierwszych 25-ciu minutach, co oznaczało wygraną 10:4. Browarkowi należy pogratulować dobrego zakończenia udanego sezonu, a GTT docenić za walkę na boisku mimo trudnej sytuacji kadrowej. W imponującym stylu klasyfikację strzelców wygrał Patryk Modzelewski, który zgromadził aż 31 goli, blisko 2x więcej, niż następny zawodnik.