( 3 : 4 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

141' Konrad Adamczyk FC Po Kielichu
139' Smoktunowicz FC Po Kielichu
136' Mateusz Trąbiński FC Po Kielichu
129' Kacper Miriuk FC Po Kielichu
117' Smoktunowicz FC Po Kielichu
109' Kacper Miriuk FC Po Kielichu
3Mateusz Trąbiński FC Po Kielichu
1Kacper Miriuk FC Po Kielichu
133' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
125' Przemysław Kozyra SS Cyrkulatka
118' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
110' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
106' Przemysław Kozyra SS Cyrkulatka
1Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
1Gabriel Krukowski SS Cyrkulatka
1Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
141' Smoktunowicz FC Po Kielichu
136' Konrad Dudziński FC Po Kielichu
127' Kacper Miriuk FC Po Kielichu
133' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
125' Tomasz Chmiel SS Cyrkulatka
118' Gabriel Krukowski SS Cyrkulatka
110' Przemysław Kozyra SS Cyrkulatka
106' Gabriel Krukowski SS Cyrkulatka
1Mateusz Trąbiński FC Po Kielichu

FC Po Kielichu długo miało nadzieję nawet na walkę o podium, jednak spotkania z czołówką tabeli spowodowały, że walczą o miejsce w środku tabeli. SS Cyrkulatka ma na koncie kiepski sezon podczas którego nawet na chwilę nie mogła pomyśleć o zajęciu wyższych lokat. Ich największym kłopotem jest szerokość kadry, która pozwoliłaby na wyrównaną walkę. W meczu z „Kielichami” spodziewaliśmy się spotkania bez wyraźnego rozstrzygnięcia. Tak też było i przez niemalże pełne 50 minut gra toczyła się bramka za bramkę. Po pierwszej połowie jedno trafienie więcej na swoim koncie miała SS Cyrkulatka. W drugiej odsłonie dość szybko gospodarze odwrócili wynik i to oni w 29. minucie wyszli na prowadzenie 5:4. Przez kolejne minuty obie drużyny wymieniały się ciosami. Dopiero w 41. minucie Konrad Adamczyk wyprowadził swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie. To była pierwsza taka sytuacja w meczu. FC Po Kielichu poszło za ciosem i dołożyło trafienie na 9:6. Ostatnie minuty to fragment rozluźnienia gospodarzy, który wykorzystała SS Cyrkulatka zbliżając się na dystans jednaj bramki. Ostatecznie zabrakło czasu, aby wydrzeć przeciwnikom chociażby jeden punkt, a pojedynek strzelecki Mateusz TrąbińskiPatryk Krygiel wygrał ten pierwszy zgarniając tytuł zawodnika meczu.