( 2 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

149' Bartosz Knyspel Jednokomórkowcy
147' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
138' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
131' Antoni Kozyra Jednokomórkowcy
121' Bartosz Knyspel Jednokomórkowcy
116' Antoni Kozyra Jednokomórkowcy
142' Adam Piwoński Połczyn Brothers
142' Stanisław Sibilski Połczyn Brothers
140' Filip Ikwanty Połczyn Brothers
140' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
139' Adam Piwoński Połczyn Brothers
134' Maksymilian Korczak Połczyn Brothers
131' Wojciech Andrzejszczak Połczyn Brothers
117' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
115' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
106' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
121' Piotr Jamróż Jednokomórkowcy
131' Aleksander Szczodry Połczyn Brothers
115' Adam Piwoński Połczyn Brothers
106' Maksymilian Korczak Połczyn Brothers
1Krzysztof Witecki Połczyn Brothers

W meczu superligi6 zmierzył się zespół Jednokomórkowców z Połczyn Brothers. Dla obu zespół to widowisko było istotne ze względu na oddalenie się od  stosunkowo niskich miejsc w tabeli. Mecz świetnie rozpoczęli goście , którzy narzucili szybkie tempo gry. Już w szóstej minucie bramkę zdobył Witecki z zespołu Połczyn Brothers po pięknym strzale obok bramkarza. Ten sam zwodnik strzelił w 15 minucie również świetną bramkę obok słupka. W 16 minucie gospodarze odpowiedzieli po cudownym trafieniuy Antoniego Kozyry. Chwilę później zaszła wymiana ciosów i bramkę na 3:1 zdobył znów Witecki. W 21 minucie gola strzelili gospodarze bo bramcę  Bartosza Knyspla. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2 dla gości. Druga połowa rozpoczęła się od kilku niedokładności z obu stron. W 31 minucie gola zdobyła drużyna gości po golu Andrzejszczaka obok słupka. Gospodarze szybko odpowiedzieli bramką Kozyry , przeprowadzając szybki atak pod bramką przeciwników. W 34 minucie dla drużyny gości gola zdobył Maksymilian Korczak po skłądnej i szybkiej akcji. W 38 minucie zaś bramkę strzelił Patryk Kozłowski dla gospodarzy. W przeciągu kolejnych kilku minut goście złapali wiatr w żagle i zdobyli aż 5 bramek. Największy udział miał w nich: Adam Piwoński. Pod koniec spotkania dwie bramki dołożyła jeszcze ekipa gospodarzy i mecz końcowo skończył się wynikiem 10:6 dla gości do dało im 5 miejsce w tabeli, zaś gospodarzom ósme.