( 1 : 2 )
Jesień 2022 - Totalbet 6. Liga 7x7

149' Adrian Giżyński Izba Wytrzeźwień
120' Adrian Giżyński Izba Wytrzeźwień
150' Aliko Gartskia FC Żyrardów
148' Nika Jgarkava FC Żyrardów
131' Artem Khomytniskyi FC Żyrardów
129' Nika Jgarkava FC Żyrardów
121' Aliko Gartskia FC Żyrardów
119' Nika Jgarkava FC Żyrardów
120' Artur Giżyński Izba Wytrzeźwień
148' Aliko Gartskia FC Żyrardów
131' Aliko Gartskia FC Żyrardów
129' Artem Khomytniskyi FC Żyrardów
121' Artem Khomytniskyi FC Żyrardów
119' Aliko Gartskia FC Żyrardów
1Aliko Gartskia FC Żyrardów

Izba Wytrzeźwień ma za sobą nieudany sezon, natomiast FC Żyrardów walczył o miejsce na podium. Przy korzystnym rozstrzygnięciu innych spotkań zwycięstwo dawało im gwarancję otrzymania minimum brązowych krążków. Pierwsza połowa była dość wyrównana, a oba zespoły chętnie atakowały bramkę przeciwników. Widać był, że Adrian Giżyński wydatnie pomógł Izbie Wytrzeźwień swoją obecnością. To właśnie „rodzinna” akcja, w której brał udział z Arturem Giżyńskim pozwoliła wyrównać wynik w 20. minucie. Radość była jednak chwilowa, ponieważ niemalże natychmiast na prowadzenie 1:2 swoją drużynę wyprowadził Aliko Gartskia. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i mieliśmy podstawy sądzić, że druga połowa również będzie toczyć się w dobrym tempie. Okazało się, że rytm złapali tylko goście, którzy po nieco ponad pięciu minutach od gwizdka sędziego dołożyli dwa gole i wyraźnie odskoczyli przeciwnikom. Prowadzenie 1:4 uspokoiło mecz, a Izba Wytrzeźwień nie miała argumentów, żeby skutecznie zagrozić bramce przeciwnika, a następnie odeprzeć ich ataki. Końcówka meczu to pokaz wesołego futbolu. W ciągu nieco ponad dwóch minut 3 bramki padły łupem FC Żyrardów, a jeden gol wpadł na konto gospodarzy. W efekcie goście wygrali 2:7 i w ostatniej kolejce w bezpośrednim pojedynku o srebrne medale zmierzą się z FC Lemberg. Wydaje się, że kluczem będzie dyspozycja Nika Jgarkavy oraz Aliko Gartskii, którzy w tym spotkaniu odgrywali pierwszoplanowe role.