( 1 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet 4. Liga 7x7

133' Bartek Goździewski Zielony Stolik
114' Filip Szewczyk Zielony Stolik
146' Taras Tsolkovskyi Ukraine United
139' Taras Tsolkovskyi Ukraine United
129' Mykhailo Bilyk Ukraine United
127' Mykhailo Bilyk Ukraine United
118' Yura Tkachuk Ukraine United
110' Ruslan Kucher Ukraine United
105' Yura Tkachuk Ukraine United
133' Rafał Stefanek Zielony Stolik
146' Yura Tkachuk Ukraine United
139' Valera Shulga Ukraine United
129' Ruslan Kucher Ukraine United
127' Yura Tkachuk Ukraine United
118' Mykhailo Bilyk Ukraine United
110' Yura Tkachuk Ukraine United
1Yura Tkachuk Ukraine United

Ciekawie zapowiadało się spotkanie w 4 lidze pomiędzy Zielonym Stolikiem, a Ukraine United. Obie ekipy w tym sezonie trzymają poziom. Gospodarze raz ulegli w ostatnich sekundach spotkania z Teamem Ivullin. Goście nie polegli jeszcze na jesień. W pierwszych minutach gracze z Ukrainy przejęli inicjatywę, a Stolik się wycofał. Skończyło się to bardzo źle dla gospodarzy. Stracili dwie bramki w ciągu 10 minut, a na listę strzelców wpisali się: Yura Tkachuk i Ruslan Kucher. Cztery minuty później gospodarze wypracowali rzut wolny, który mocnym strzałem na bramkę zamienił Filip Szewczyk. Po graczach w zielonych trykotach widać było braki fizyczne, w przeciwieństwie go gości, którzy latali po boisku co dawało im ogromną przewagę. Do przerwy trafili jednak tylko raz. Drugą część spotkania zaczynaliśmy, więc od wyniku 1:3. Bardzo szybko po zmianie stron goście zaatakowali i dwukrotnie trafili do siatki. Po stronie zawodników w pomarańczowych trykotach było widać fenomenalną grę zespołowa. W przeciwieństwie do gospodarzy, którzy liczyli na pojedyncze przebłyski. Bartek Goździewski  po indywidualnym rajdzie wciął delikatnie piłkę nad bramkarzem i mieliśmy 2:5. Do końca spotkania goście nie oddali już inicjatywy. Strzelili w tym czasie 2 bramki, kończąc mecz zasłużonym zwycięstwem 2:7.