( 0 : 0 )
Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 7x7

147' Yusuf Alkilic BKS 04 Górki
145' Maciej Sidorowicz BKS 04 Górki
133' Bartłomiej Niedziałkowski Zmarnowane Talenty
133' Konrad Wójcik Zmarnowane Talenty
1Maciej Sidorowicz BKS 04 Górki

Zmarnowane Talenty w bieżącym sezonie radzą sobie świetnie na zapleczu pierwszej ligi i wiele wskazywało na to, że do ostatniej kolejki będą się bić o mistrzostwo. Jednym z warunków było pokonanie BKS 04 Górki, który gra w kratkę. Dobre mecze przeplata słabszymi i ich wyniki w dużym stopniu uzależnione są od formy Igora Jaszczaka oraz Łukasza Dworakowskiego. Gdy na starcie okazało się, że brakuje ich obu, szanse gospodarzy mocno spadły. Rzeczywiście w pierwszym kwadransie dość wyraźnie było widać przewagę ZT, ale nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Mogli trafić do siatki w 6. minucie, gdy z dośrodkowaniem minął się bramkarz BKS, lecz nikt nie zdążył zamknąć akcji. Tak właściwie była to jedyna dość klarowana okazja bramkowa, a po upływie kwadransa mecz się wyrównał. Gospodarze przejęli piłkę od rywali i starali się budować swoje akcje. Nie przyniosło to zagrożenia. Najlepszą okazję w pierwszej połowie mieli jednak goście, tuż przed gwizdkiem sędziego. Jeden z zawodników podawał wzdłuż bramki do Łukasz Jarosza, lecz po drodze obrońca delikatnie trącił futbolówkę, przez co Łukasz nie był w stanie wykończyć akcji. W taki sposób po 25-ciu minutach widniał remis 0:0, co można było traktować jako lekką niespodziankę. W drugiej odsłonie mecz się rozkręcił i przede wszystkim padały bramki. Jako pierwsi zaatakowali goście w 31. minucie, a akcja była niemal kopią tej z 25-tej minuty, z taką różnicą, że tym razem akcji nie zdołał zamknąć Maks Mazur. Chwilę później Zmarnowane Talenty dopięły swego, a do siatki trafił Bartłomiej Niedziałkowski. Wszystko wskazywało na to, że pierwsza bramka przełamie spotkanie i goście będą się zbliżać do wygranej. Już po kilkudziesięciu sekundach podjęli kolejną próbę, ale metr przed linią bramkową zmierzającą do bramki piłkę wybił obrońca BKS. W 43. minucie niespodziewanie gospodarze wyrównali. Piłkę na połowie przeciwnika przejął Maciej Sidorenko i przelobował daleko wysuniętego golkipera. Gdyby tego było mało, to po kilku kolejnych minutach BKS już prowadził 2:1! Mocnym strzałem z linii pola karnego popisał się Yusuf Alkilic. Niespodzianka wisiała w powietrzu. Chwilę po trafieniu ZT mogły wyrównać, ale Maks Mazur spudłował z niewielkiej odległości. Śmiało możemy powiedzieć, że to była piłka meczowa. Minutę przed gwizdkiem sędziego goście w końcu trafili do siatki – problem był jednak taki, że do własnej. Tym sposobem BKS 04 Górki sprawił niemałą niespodziankę i wygrał spotkanie 3:1 praktycznie zamykając przeciwnikom drogę do tytułu.