( 2 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet 1. Liga 7x7

138' Karol Strzelec Campeones Varsovie
114' Dawid Fabrowicz Campeones Varsovie
112' Piotr Dąbrowski Campeones Varsovie
149' Filip Szewczyk Moszna Squad
147' Filip Szewczyk Moszna Squad
144' Filip Szewczyk Moszna Squad
143' Filip Szewczyk Moszna Squad
142' Filip Szewczyk Moszna Squad
140' Karol Nowak Moszna Squad
138' Filip Szewczyk Moszna Squad
136' Filip Szewczyk Moszna Squad
131' Karol Nowak Moszna Squad
129' Karol Nowak Moszna Squad
127' Filip Szewczyk Moszna Squad
120' Michał Burzyński Moszna Squad
117' Bartek Adamiak Moszna Squad
116' Michał Burzyński Moszna Squad
138' Łukasz Sypiański Campeones Varsovie
114' Szymon Drozdowski Campeones Varsovie
112' Szymon Drozdowski Campeones Varsovie
149' Karol Nowak Moszna Squad
147' Michał Burzyński Moszna Squad
144' Karol Nowak Moszna Squad
143' Karol Nowak Moszna Squad
142' Karol Nowak Moszna Squad
140' Filip Szewczyk Moszna Squad
138' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
136' Dominik Lutostański Moszna Squad
131' Filip Szewczyk Moszna Squad
127' Jacek Wróblewski Moszna Squad
120' Bartek Adamiak Moszna Squad
117' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
116' Bartek Adamiak Moszna Squad
1Filip Szewczyk Moszna Squad

Pierwsza odsłona starcia Campeones Varsovie z faworyzowanym Moszna Squadem w ramach Pierwszej Ligi Siódemek przed długi czas miało sensacyjny przebieg. Lepiej w ten mecz weszła Moszna, która szybko przejęła inicjatywę, ale skuteczność w początkowym fragmencie tych zawodów nie była ich sojusznikiem. Bardziej konkretni w swych działaniach byli nominalni gospodarze, którzy po trafieniach Piotra Dąbrowskiego i Dawida Fabrowicza z odpowiednio 12 i 14 minuty prowadzili 2:0. To podziałało jak zimny prysznicy dla Moszny i już 120 sekund później załoga w czarnych trykotach złapała kontakt po bramce Michała Burzyńskiego. Po chwili dobrą okazję mieli CV, ale nie wykorzystali jej, poszła szybka kontra, piłka trafiła do bardzo aktywnego tego dnia Bartka Adamiaka, a ten sytuacyjnym uderzeniem z czuba dał wyrównanie swojej ekipie. W 20 minucie było 2:3. Moszna w sposób wzorowy wyszła spod pressingu rywali, wyprowadziła kolejny kontratak, który mocnym uderzeniem wykończył Burzyński. Mimo paru okazji wynik do przerwy już się nie zmienił. Po zmianie stron już nie było tyle emocji. MS natychmiast wzięli się do pracy i po nieco ponad pół godzinie gry było już 2:6, a potem goście jeszcze mocniej się rozkręcili. W ostatnim kwadransie Moszna zdobyła aż osiem bramek, a największy udział miał w tym duet Filip Szewczyk (egzekutor) - Karol Nowak (asystent). Szewczyk tego dnia aż osiem razy wpisywał się na listę strzelców, Nowak zanotował aż cztery ostatnie podania, co wydatnie pomogło ich drużynie w wygranej 3:14. Campeones Varsovie mimo naprawdę niezłej pierwszej połowy kończą to spotkanie wysoką porażką, więc jest nad czym pracować. Moszna Squad z kolei pokazała klasę, pokazując duży progres w stosunku do początku sezonu.