( 2 : 1 )
Lato 2022 - 7. Liga 7x7
  • czwartek, 18 sierpień 2022
  • 19:00

136' Artur Żochowski Szybki Shot
122' Adam Gomoła Szybki Shot
116' Kacper Słowikowski Szybki Shot
112' Kajetan Słowikowski Szybki Shot
140' Bartłomiej Folc Byczki Otousa
139' Kacper Krzyt Byczki Otousa
138' Oskar Kania Byczki Otousa
137' Kacper Krzyt Byczki Otousa
136' Bartłomiej Folc Byczki Otousa
130' Oskar Kania Byczki Otousa
123' Kacper Krzyt Byczki Otousa
108' Oskar Kania Byczki Otousa
112' Adam Gomoła Szybki Shot
140' Kacper Krzyt Byczki Otousa
139' Oskar Kania Byczki Otousa
137' Bartłomiej Folc Byczki Otousa
130' Konrad Wiśniewski Byczki Otousa
108' Bartłomiej Folc Byczki Otousa
1Bartłomiej Folc Byczki Otousa

Przed rozpoczęciem spotkania Szybki Szot tracił do przeciwników trzy punkty, zatem mieli dobrą okazję żeby dołączyć do walki o podium. Byczki Stare Babice natomiast miały jeden mecz mniej od przeciwników, więc ewentualna strata punktów nie wyrzuciłaby ich poza czołową trójkę. Jednak aby goście mogli myśleć o najwyższym stopniu, mecz musieli wygrać. Po ośmiu minutach BSB wyszły na prowadzenie za sprawą trafienia Oskara Kani. Po upływie czterech minut ten sam gracz mógł podwyższyć przewagę, lecz piłka zatrzymała się na poprzeczce. Z tej akcji wyszła kontra Szybkiego Szota i Kajetan Słowikowski doprowadził do wyrównania. Gospodarze poszli za ciosem i już za kilkadziesiąt sekund prowadzili 2:1. Do przerwy mogli podwoić przewagę, lecz niemalże równo z gwizdkiem arbitra bramkarz gości wykazał się dobrą interwencją. Po pierwszych dwudziestu minutach przebieg gry nie wskazywał faworyta, ale wydawało się, że minimalnie większe szanse miał prowadzący Szybki Szot. I druga połowa rozpoczęła się dla niech bardzo dobrze. Już po dwóch minutach gry z bliskiej odległości głową piłkę do siatki skierował Adam Gomoła. Okazało się, że po tym trafieniu przebudzili się goście. A najbardziej Bartosz Folc oraz Kacper Krzyt, który tylko w drugiej zanotował hat-tricka. Wspomagani przez Oskara Kanię poprowadzili swoją drużynę do końcowego zwycięstwa 4:8. Rozmiar wygranej może nieco mylnie wskazywać na wyraźną przewagę Byczków, ale do 36. minuty utrzymywał się remis 4:4. Dopiero na finiszu znakomicie przyspieszyli i odskoczyli na bezpieczną odległość swoim rywalom.