( 3 : 3 )
Lato 2022 - 4. Liga 7x7
  • wtorek, 05 lipiec 2022
  • 21:15

140' Filip Domagalski Agil at Agord
135' Paweł Mazurkiewicz Agil at Agord
128' Filip Domagalski Agil at Agord
120' Arkadiusz Gromada Agil at Agord
109' Filip Domagalski Agil at Agord
103' Paweł Mazurkiewicz Agil at Agord
139' Michał Sikora Męskie Granie
125' Michał Sikora Męskie Granie
114' Grzegorz Klocek Męskie Granie
110' Grzegorz Klocek Męskie Granie
106' Grzegorz Klocek Męskie Granie
135' Damian Metryka Agil at Agord
128' Arkadiusz Gromada Agil at Agord
120' Karol Kalicki Agil at Agord
109' Mariusz Balcerek Agil at Agord
103' Maciej Kurman Agil at Agord
139' Ignacy Chocyk Męskie Granie
125' Filip Szafrański Męskie Granie
114' Mateusz Cytryński Męskie Granie
110' Maciej Malec Męskie Granie
106' Wojciech Siekierzyński Męskie Granie
1Filip Domagalski Agil at Agord

Drużyny Agil At Agord przedstawiać nie trzeba, ponieważ są to stali bywalcy rozgrywek Ligi Bemowskiej. Męskie Granie natomiast do debiutant rozgrywek. Przed spotkaniem nie wiedzieliśmy wiele na temat tej drużyny, natomiast im bliżej było rozpoczęcia meczu, tym lepiej prezentowali się od strony organizacyjnej. Przyjście przed czasem, pytania o możliwość rozgrzewki, doprecyzowanie regulaminu, współpraca z organizatorem – na pozór są to proste sprawy, ale z doświadczenia wiemy, że nie jest to reguła. Już na starcie rozgrywek duży plus dla tej drużyny. Przechodząc do samego spotkania, był to mecz od pierwszych minut z dużą jakością. Widać było, że umiejętności obu drużyn pozwalają na swobodną grę przy niesprzyjających warunkach. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli weterani rozgrywek za sprawą trafienia Pawła Mazurkiewicza. Nie zraziło to jednak debiutantów, którzy chwilę później doprowadzili do remisu. Pierwsza połowa była wyrównana. Na prowadzeniu był zarówno Agil, jak i Męskie Granie. Ostatecznie po pierwszych 20-stu minutach był remis 3:3. W drużynie gości prym wiódł Grzegorz Klocek, który zapisał na swoim koncie wszystkie trafienia swojej drużyny. W drugiej odsłonie Filip Domagalski postanowił dorównać strzelcowi MG kompletując hat-tricka. W dużej mierze jego gra pozwoliła Agilowi na minimalne zwycięstwo 6:5. Dla faworytów z pewnością nie był to łatwy mecz, natomiast sam wynik mógłby być nieco wyższy, ponieważ w kilku sytuacjach bramkarz Męskiego Grania, Michael Luigi - Nieszczerzewicz wybijał piłkę tuż sprzed linii bramkowej. Co wiemy o debiutantach po tym spotkaniu? Grają atrakcyjną, ofensywną piłkę, ale z pewnością muszą popracować nad defensywą. Jeśli im się uda poprawić grę w obronie, to z pewnością będą w stanie powalczyć o ligowe podium.