( 5 : 0 )
Lato 2022 - 2. Liga 7x7
  • środa, 10 sierpień 2022
  • 19:00

140' Paweł Dąbrowski Gramy Czasami
133' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
132' Konrad Osiński Gramy Czasami
128' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
125' Patryk Paszko Gramy Czasami
122' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
114' Tomasz Sieciechowicz Gramy Czasami
109' Paweł Dąbrowski Gramy Czasami
106' Patryk Paszko Gramy Czasami
104' Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
103' Paweł Dąbrowski Gramy Czasami
140' Tomasz Sieciechowicz Gramy Czasami
133' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
132' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
128' Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
125' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
122' Paweł Dąbrowski Gramy Czasami
114' Patryk Paszko Gramy Czasami
109' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
106' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
103' Konrad Osiński Gramy Czasami
1Paweł Staniszewski Gramy Czasami

W ligowym klasyku pomiędzy Gramy Czasami oraz All4One w ramach Drugiej Ligi Szóstek spodziewaliśmy się zaciętego boju, ale, jak się okazało na starcie, goście stawili się na te zawody bez bez nominalnego bramkarza i w dość skromnym zestawieniu. Co dość szybko się na nich zemściło. Zaczęło się od dwóch średnich akcji GC, nad czym ubolewał ich kapitan, Krzysztof Sobolewski, ale potem było już dobrze. W 3 minucie wynik z pomocą rykoszetu otworzył Paweł Dąbrowski, po chwili na 2:0 poprawił wspomniany Sobol, a w 6 minucie Paweł Staniszewski wyłożył piłkę do Patryka Paszko. A ten przy swoim pierwszym kontakcie z futbolówką podwyższył na 3:0. W 9 minucie Staniszewski asystował przy drugim golu Dąbrowskiego, a po niespełna kwadransie zrobiło się 5:0 po pięknym lobie zza połowy Tomka Sieciechowicza. W pierwszej odsłonie A4O mieli jedną dobrą szansę, ale w poprzeczkę po uderzeniu głową trafił Filip Leśniak. Jak się okazało, rezultat do przerwy już się nie zmienił. Po zmianie stron Niebiesko-granatowi, nie mając nic do stracenia, rzucili się do ataku. Co prawda GC za sprawą najlepszego na boisku Stanisz-Asysty podwyższyli na 6:0, ale potem goście zaczęli skutecznie odpowiadać. Prym wiódł w tym zwłaszcza Igor Szymańczyk z Rafałem Diduchem. Do końca tych zawodów oglądaliśmy wymianę ognia i ostatecznie skończyło się na 11:6. Na pewno czynniki, o których pisaliśmy na wstępie, spowodowały, że All4One tutaj przegrali, ale na pewno pokazali się z dobrej strony, szczególnie w drugiej odsłonie. Gramy Czasami zaś wygrali tu zasłużenie i ani przez chwili trzy punkty dla nich nie były zagrożone.