( 3 : 4 )
Wiosna 2022 - 4. Liga 6x6

150' Tu Uong FC Marina
148' Thien Nguyen FC Marina
146' Michał Ninh FC Marina
145' Michał Ninh FC Marina
115' Quan FC Marina
114' Thien Nguyen FC Marina
113' Quan FC Marina
142' Marcin Siniarski Teraz Kolska
131' Michał Salamończyk Teraz Kolska
128' Krystian Leszko Teraz Kolska
125' Krystian Leszko Teraz Kolska
124' Marcin Siniarski Teraz Kolska
123' Tomasz Siekiera Teraz Kolska
112' Krystian Leszko Teraz Kolska
150' Michał Ninh FC Marina
146' Trung Bui FC Marina
145' Huy FC Marina
115' Tu Uong FC Marina
142' Krystian Leszko Teraz Kolska
131' Karol Kozdrowski Teraz Kolska
125' Michał Salamończyk Teraz Kolska
125' Marcin Siniarski Teraz Kolska
112' Michał Salamończyk Teraz Kolska
1Krystian Leszko Teraz Kolska

Starcie Czwartej Ligi Szóstek pomiędzy FC KBDB i Teraz Kolską to był prawdziwy rollercoaster. Po początkowym badaniu sił jako pierwsi zaatakowali nominalni goście, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą Krystiana Leszko w 12 minucie, ale odpowiedź gospodarzy była zabójcza. W 13 minucie wyrównał Quan, po chwili ładnym strzale z powietrza Thien Nguyena zrobiło się 2:1. A po kolejnych niespełna 60 sekundach Quan po raz drugi wpisał się na listę strzelców i było 3:1. I ten stan utrzymywał się do samej końcówki pierwszej połowy. Wtedy to z kolei trzy nokautujące ciosy zadała Kolska. Strzelali odpowiednio Tomasz Siekiera, Marcin Siniarski i ponownie Leszko i z 3:1 zrobiło się w moment 3:4. Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona. W drugiej emocji było jeszcze więcej. Tuż po zmianie stron hat-tricka skompletował Leszko, po nieco ponad pół godzinie gry po kapitalnym podaniu Karola Kazdrowskiego doskonałym wykończeniem popisał się Michał Salomończyk, a w 42 minucie wydawało się, że jest po meczu. Wtedy to Leszko wyłożył piłkę jak na tacy Siniarskiemu, a ten z bliska podwyższył na 3:7. Jednak drużyna w błękitnych trykotach nie poddawała się. W 45 minucie po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego przez Huya drogę do siatki znalazł Michał Ninh, po kilkunastu sekundach ten zawodnik miał już na koncie dublet i zrobiło się już tylko 5:7. W 48 minucie z dystansu huknął Nguyen i było już 6:7. A dosłownie w ostatniej akcji meczu Ninh podał piłkę w pole karne, jeden z napastników bardzo mądrze przepuścił futbolówkę między nogami. Ta trafiła do Tu Uonga, a ten z zimną krwią wykończył akcję i był remis 7:7. Tuż po tym sędzia zagwizdał po raz ostatni i podział punktów stał się faktem. FC KBDB po raz kolejny w tym sezonie pokazali hart ducha i wielki potencjał. A ich come-back był naprawdę godny podziwu. Teraz Kolska zaś wypuściła z rąk pewne zwycięstwo i ten zespół będzie miał o czym myśleć przez najbliższy tydzień.