( 4 : 1 )
Wiosna 2022 - 1. Liga 6x6
  • niedziela, 29 maj 2022
  • 10:00

140' Krzysztof Rutkowski Gramy Czasami
136' Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
128' Patryk Paszko Gramy Czasami
120' Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
117' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
116' Jakub Wiewióra Gramy Czasami
102' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
144' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
143' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
142' Bartłomiej Matej Bad Boys Zielonki
131' Mateusz Mikulski Bad Boys Zielonki
125' Mateusz Mikulski Bad Boys Zielonki
140' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
136' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
128' Krzysztof Rutkowski Gramy Czasami
120' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
117' Patryk Paszko Gramy Czasami
131' Michał Wojtasik Bad Boys Zielonki
1Grzegorz Miklas Gramy Czasami

Gramy Czasami w minioną już niedzielę mieli dwa spotkania do rozegrania w ramach rozgrywek Pierwszej Ligi Szóstek. Pierwsze, bardzo ciężkie, udało im się wygrać z FC NaNkacu, a po krótkiej przerwie czekała ich potyczka z kolejnym silnym rywalem, czyli Bad Boys Zielonki. Dla BBZ to był także drugi mecz, gdyż chwilę wcześniej mierzyli się z Drink Teamem (i również triumfowali). Znacznie lepiej w te zawody weszli nominalni gospodarze. Już w 2 minucie wynik otworzył Krzysztof Fejcher, który wykorzystał błąd defensora rywali. Po niespełna kwadransie Jakub Wiewióra, z pomocą rykoszetu, podwyższył na 2:0, nie minęło 60 sekund, gdy swoją bramkę zdobył Grzegorz Miklas z podania Patryka Paszko. Miklas, który tego dnia doskonale spisywał się w obronie, mocno udzielał się też z przodu. I ten zawodnik w 20 minucie zanotował asystę przy bramce Krzysztofa Sobolewskiego na 4:0. Tuż przed przerwą przebudzili się goście. Mateusz Milulski huknął jak z armaty, piłka odbiła się jeszcze od dwóch słupków i wpadła do siatki. Tuż po zmianie stron na 5:1 podwyższył Paszko, który sprytnie złapał bramkarza na wykroku, ale w odpowiedzi Mikulski po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Następne dwa ciosy zadała ekipa w czerwonych trykotach. Najpierw Sobolewski, a potem Krzysztof Rutkowski znajdywali drogę do sieci i zrobiło się 7:2 na 10 minut przed końcem. Wydawało się, że to koniec emocji, ale wtedy BBZ goście ruszyli do przodu. Bartłomiej Matej zmniejszył na 7:3 po solowej akcji, a potem szybki dublet dorzucił Piotr Wiśniewski i w 45 minucie było już tylko 7:5. Jednak GC zwarli szybki, już nie pozwolili przeciwnikom na więcej i rezultat już się nie zmienił. Gramy Czasami w tym starciu zaprezentowali się bardzo pragmatycznie, ale najważniejsze było to, że w ten weekend zdobyli komplet oczek, co znacznie przybliżyło ich do mistrzostwa. Bad Boys Zielonki z kolei tutaj musieli uznać wyższość przeciwników, ale i tak mają powody do zadowolenia, gdyż rundę zasadniczą ukończyli w top4.