( 1 : 1 )
Wiosna 2022 - 1. Liga 6x6

148' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
145' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
122' Kamil Kucharski FC Zielony Alkobus
150' Jan Czempiński Kindybały FC
149' Jan Grabarczyk Kindybały FC
146' Jan Grabarczyk Kindybały FC
142' Filip Sikorski Kindybały FC
107' Jan Grabarczyk Kindybały FC
148' Jakub Mikiński FC Zielony Alkobus
145' Mateusz Drabik FC Zielony Alkobus
150' Jan Bielawski Kindybały FC
146' Damian Kudła Kindybały FC
107' Damian Kudła Kindybały FC
1Jan Grabarczyk Kindybały FC

O godzinie 12 na boisku przy ulicy Irzykowskiego w szranki stanęły ekipy Zielonego Alkobusu oraz FC Kindybały. Wynik meczu już w siódmej minucie otworzył Jan Grabarczyk, po podaniu od Damiana Kudła. Następne piętnaście minut to walka w środku pola o piłkę oraz pojedyncze akcje ofenswyne kończące się na świetnie działającej linii defensywnej albo fenomenalnie dysponowanych bramkarzach. Przełamanie przyszło dopiero w dwudziestej drugiej minucie po bramce Kamila Kucharskiego. Wynik 1:1 do przerwy zapowiada jeszcze bardziej zacięty pojedynek w drugiej odsłonie spotkania. Po zmianie stron po raz kolejny formacja defensywna spisywała się lepiej niż ta ofensywna i na bramki musieliśmy czekać, aż do czterdziestej drugiej minuty, kiedy to Filip Sikorski wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Radość gości nie trwała jednak zbyt długo, bo już dwie minuty później do wyrównania doprowadził Karol Nowak. Od tego momentu FCK kompletnie zdominowały rozgrywkę. W przeciągu ledwie 5 minut zdobyli trzy gole tracąc przy tym tylko jedną. Końcowy rezultat 5:3 dla Kindybałów to zasługa kolektywu Jana Grabarczyka oraz Damiana Kudła.