( 1 : 1 )
Wiosna 2022 - 2. Liga 7x7
  • niedziela, 05 czerwiec 2022
  • 13:00

142' Bartosz Łysiak FC Zaborów
128' Dariusz Gluba FC Zaborów
119' Adrian Dadas FC Zaborów
135' Filip Błuś Dynamit Warszawa
133' Filip Błuś Dynamit Warszawa
116' Rafał Wieteska Dynamit Warszawa
142' Sylwester Jacewicz FC Zaborów
128' Paweł Pszczoła FC Zaborów
119' Paweł Pszczoła FC Zaborów
135' Maciej Zarzycki Dynamit Warszawa
133' Adam Woźniak Dynamit Warszawa
116' Grzegorz Leszczyński Dynamit Warszawa
1Paweł Pszczoła FC Zaborów
1Filip Błuś Dynamit Warszawa

Rywalizacja pomiędzy FC Zaborów, a Dynamit Warszawa to walka o odbicie się od dna tabeli. Obie drużyny obecny sezon mogą spisać na straty. Analizując jednak rezultaty, jakimi przegrywali swoje mecze możemy dostrzec, że to gospodarze praktycznie w każdym spotkaniu byli bliscy osiągnięcia remisów. To skłaniało nas ku temu, żeby oczekiwać ich przełamania i zwycięstwa. Goście zaś nie mieli zamiaru odpuszczać i również zamierzali się przełamać. I to właśnie oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie w 16. minucie. Do siatki trafił Rafał Wieteska po podaniu Grzegorza Leszczyńskiego. Odpowiedź Zaborowa przyszła stosunkowo szybko i już po około trzech minutach Adrian Dadas doprowadził do wyrównania. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy więcej dogodnych okazji bramkowych i tym samym sędzia zaprosił drużyny na przerwę przy wyniku 1:1. Mecz był wyrównany, toczony głównie w środkowej części boiska. Druga połowa rozpoczęła się rewelacyjnie dla „niebieskich”. Do siatki w 28. minucie trafił Dariusz Gluba, który wykorzystał podania Pawła Pszczoły. Wydawało się, że gospodarze pójdą za ciosem i powiększą prowadzenie. Tak się nie stało. Między 33. a 35 minutą spotkania sytuacja odwróciła się o 180 stopni i to Dynamit prowadził 2:3. Oba trafienia padły łupem Filipa Błusia. Taki przebieg meczu doskonale odzwierciedlał poczynania Zaborowa w tym sezonie. Tym razem jednak zdołali jeszcze raz odpowiedzieć rywalom i w 42. minucie Bartosz Łysiak doprowadził do wyrównania. Wynik się już nie zmienił, ale okazje do tego miały oba zespoły. I to w ostatnich minutach spotkania.