( 1 : 1 )
Wiosna 2022 - 2. Liga 7x7
  • niedziela, 03 kwiecień 2022
  • 13:00

150' Kanneth Kenjoke Old United
149' Raymond Ntiege Old United
148' Raymond Ntiege Old United
129' Raymond Ntiege Old United
120' Robert Kurczyński Old United
143' Dmytro Polamarchuk FC Hermes II
134' Yaroslav Udot FC Hermes II
127' Denis Chystiakov FC Hermes II
126' Yevhen Nazarov FC Hermes II
105' Yevhen Novikov FC Hermes II
134' Dmytro Polamarchuk FC Hermes II
126' Denis Chystiakov FC Hermes II
1Robert Kurczyński Old United
1Denis Chystiakov FC Hermes II
1Vitalij Pakmaruk FC Hermes II
1Raymond Ntiege Old United

O 13 na boisku zameldowali się gracze Old United i FC Hermes II. OU to spadkowicze z 1 Ligi Siódemek zeszłej kampanii, zaś Hermes wygrał zimowy sezon 2 Ligi Szóstek i zanotował świetny występ na najwyższym poziomie naszej “Biznesówki”, zgarniając tam brązowe medale. Mecz zaczął się po myśli gości, którzy objęli prowadzenie w 5 min po indywidualnej akcji Yauhenii Novika. Następne 15 minut to obustronne ataki, skutecznie blokowane przez defensywę rywala. W 20 minucie Robert Kurczyński przełamał tą niemoc strzelecką i udało mu się doprowadzić do remisu. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Tuż po zmianie stron goście zaczęli z wysokiego “C”. W 26 min Denis Chestiakov asystował przy bramcę Yevhena Nazarowa, po czym minutę później sam trafił do siatki i już było 1:3. W 29 min bramkę kontaktową strzelił Raymond Ntiege. Pięć minut później FC H znów odskakuje rywalom po trafieniu Jaroslava Udota. W 43 min bramkę na 2:5 zdobył Dmytro Polamarchuk i można było sądzić, że jest już po meczu. Lecz zawodnicy OU pokazali, jak się gra do końca. W 48 i 49 minucie hattrika skompletował Ntiege, zaś w 50 min remis uratował Kenneth Kenjoke. Finalnie mecz zakończył się 5:5, a najlepszy na boisku został wybrany Raymond Ntiege.