( 0 : 3 )
Zima 2022 Dziewiąta Liga
  • niedziela, 06 marzec 2022
  • 19:00

149' Adam Daniluk TS Ameba
145' Adam Daniluk TS Ameba
138' Maciej Klekota TS Ameba
144' Jakub Jabłoński KTS Chimera
140' Michał Witkowski KTS Chimera
137' Sylwester Gwiazda KTS Chimera
135' Piotr Kos KTS Chimera
114' Jakub Jabłoński KTS Chimera
111' Sylwester Gwiazda KTS Chimera
107' Michał Witkowski KTS Chimera
1Patryk Rosłaniec KTS Chimera

TS Ameba już przed spotkaniem wiedziała, że sezon zakończy w środku stawki, natomiast KTS Chimera walczyła o 3 punkty, aby zająć miejsce na podium. Od początku meczu było widać, która drużyna walczy o stawkę, a dla której jest to mecz do „odhaczenia”. KTS przejął inicjatywę i pierwsze 25 minut zakończył dość bezpiecznym prowadzeniem 0:3. Między 15. a 35. minutą mieliśmy najdłuższy w spotkaniu fragment bez padających bramek. Niedosyt z tego wynikający szybko ugasili zawodnicy, głównie gości, a w trakcie pięciu kolejnych minut mogliśmy zanotować aż 4 trafienia. 1:6 na 10 minut przed końcem meczu było na tyle bezpiecznym rezultatem, że najlepszy tego dnia na placu, autor czterech asyst, Patryk Rosłaniec mógł spokojnie zakończyć swój udział i przenieść się boisko obok. Jego koledzy bez większych kłopotów dowieźli zwycięstwo pozwalając TS Amebie nieco zmniejszyć straty. Wynik końcowy 3:7 wydaje się być dobrym odwzorowaniem przebiegu gry.