( 0 : 3 )
Zima 2022 Siódma Liga
  • niedziela, 23 styczeń 2022
  • 15:15

149' Patryk Koziorkiewicz The Old Stars Ochota
144' Mateusz Przesmycki The Old Stars Ochota
130' Maks Czyżewski The Old Stars Ochota
122' Michał Trocha The Old Stars Ochota
117' Mateusz Przesmycki The Old Stars Ochota
114' Patryk Koziorkiewicz The Old Stars Ochota
144' Grzegorz Wojtecki The Old Stars Ochota
130' Patryk Koziorkiewicz The Old Stars Ochota
122' Maks Czyżewski The Old Stars Ochota
117' Krzysztof Możdżonek The Old Stars Ochota
114' Grzegorz Wojtecki The Old Stars Ochota
1Patryk Koziorkiewicz The Old Stars Ochota

The Old Stars Ochota po fantastycznym starcie w VII Lidze Zimowej i dwóch zwycięstwach podejmowało drużynę Gur-Bud, która wciąż czekała na swoje pierwsze punkty. W tym spotkaniu mogliśmy zobaczyć techniczną grę, bardzo dużo dryblingów i sztuczek. W tym zakresie najbardziej wyróżniał się Maks Czyżewski, bardzo szybki zawodnik, który potrafił wyjść z każdej sytuacji. Niestety dla widowiska - bramki zdobywała tylko jedna drużyna i była to ekipa z Ochoty. Robili to jednak w takim stylu, że niejedna drużyna z Polskiej Ekstraklasy mogłaby się od nich uczyć. Grali bardzo kombinacyjnie i wykonywali mnóstwo podań - nawet w polu karnym rywala. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:6, a zwieńczeniem dobrej gry gości była ostatnia bramka - samodzielny rajd Patryka Koziorkiewicza zakończony strzałem pod poprzeczkę. The Old Stars mają co świętować - komplet zwycięstw po trzech meczach.